Аратта - На головну

10 листопада 2025, понеділок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Тушкована більшість ігнорує законопроекти опозиції

Влада 3812 переглядів

Опубліковано - 6.02.2012 14:05 | Всі новини | Версія для друку

Тушкована більшість ігнорує законопроекти опозиції
Тушкована більшість ігнорує законопроекти опозиції
Пропозиції фракції “ БЮТ-Батьківщина” не включені до порядку денного нової сесії парламенту.

Про це повідомив лідер фракції Андрій Кожемякін у понеділок під час засідання погоджувальної ради лідерів фракцій та комітетів ВР, передає прес-служба "Батьківщини".

"Ми здивовані ситуацією, яка склалася з тими пропозиціями нашої фракції. Незважаючи на те, що відповідний лист я особисто підписав 1 лютого до 14.00, жодного законопроекту чи пропозиції, які ми направили від фракції на Ваше ім’я, ми не побачили. Окрім тих законопроектів, які вже давно зареєстровані і переходять з одного порядку денного в інший", - заявив Кожем’якін, звертаючись до спікера парламенту.

Він повідомив, що у листі від фракції на ім’я керівника Секретаріату було внесено десять пропозицій, не враховуючи додаткових, що надійшли від депутатів у межсесійний період.

Кожем’якін закликав керівництво парламенту включити до порядку денного законопроекти, які вносять представники опозиції.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Люди, які ніколи не оглядалися на предків, не дбатимуть про нащадків”
Едмунд Берк

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.