Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Заяви Кремля засмутили навіть регіоналів

Газоват 5409 переглядів

Опубліковано - 23.02.2012 11:12 | Всі новини | Версія для друку

Заяви Кремля засмутили навіть регіоналів
Заяви Кремля засмутили навіть регіоналів
Заяви «Газпрому» про відбирання Україною російського газу, призначеного європейським споживачам, не відповідають дійсності.

Про це заявив в ефірі Радіо Свобода народний депутат від Партії регіонів, колишній прем’єр-міністр України Анатолій Кінах. Він також «сумує» з приводу того, що Росія замість конструктивних переговорів знову вийшла на рівень методів, які можна назвати тиском.

На питання, чи вірить Кінах у те, що українська сторона відбирала газ, призначений для європейських споживачів, Кінах відповів: «Безумовно, в період низьких температур був вищий рівень споживання природного газу як в Україні, Росії, так і в Європейському Союзі. Але Україна має запаси природного газу в підземних сховищах на рівні 20 мільярдів кубічних метрів. І підвищений попит природного газу в цей період буде задоволений за рахунок підйому газу зі сховищ. Тим більше, що в цей період ми допомагали деяким нашим сусідам (Молдова, Туреччина) і забезпечували необхідний рівень транзиту через територію України. І «Газпром» мав великі проблеми, маючи на увазі високий попит у Росії на природний газ. І ця заява, яка зроблена щодо несанкціонованого відбору Україною, не відповідає дійсності. І це підтверджується необхідними контрольними приладами.»

Кінах також спростував заяву речника «Газпрому» про те, що російська сторона викине українську ГТС з маршрутів транзиту газу.

«Я сумую, що наш стратегічний партнер, Російська Федерація (а Україна та Росія є невід’ємною складовою енергетичної безпеки) замість конструктивних переговорів та формування балансу інтересів держав-постачальників, транзитерів і споживачів в Європі, знову вийшла на рівень методів, які характеризуються політико-економічним, психологічним тиском. Україна залишається стратегічною державою. Навіть у разі запуску першої черги в повному обсязі «Північного потоку» мінімум 90 – до 100 мільярдів кубометрів природного газу буде транспортуватися через Україну в найближчі роки. По-друге, проект «Південного потоку» не має техніко-економічного обґрунтування. Це – суто політичний проект. Його вартість – у 4-5 разів вища, мінімум 17-18 мільярдів євро, порівняно з проектами, які пропонує Україні. Тому нам треба витримати, але і виконувати своє домашнє завдання – підсилювати власну енергетичну стратегію України, енергозбереження, енергоефективність, використання власних енергоносіїв і, безумовно, виконувати свої зобов’язання, як член Енергетичної хартії Європи. Особливо, щодо структурних реформ у «Нафтогазі», включаючи прозорість фінансових потоків у цій державній монополії.» - зазначив Кінах.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія вчить лише тому, що вона ніколи нічому не навчила народи”
Георг Гегель

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.