Аратта - На головну

10 червня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Проти судді, що судив Луценка, поновлено кримінальну справу

Правосуддя 8650 переглядів

Опубліковано - 1.03.2012 16:15 | Всі новини | Версія для друку

Проти судді, що судив Луценка, поновлено кримінальну справу
Проти судді, що судив Луценка, поновлено кримінальну справу
Сьогодні, 1 березня, Верховний Суд України у зв’язку з нововиявленими обставинами скерував на новий судовий розгляд кримінальну справу, порушену за винесення неправосудних рішень суддею Печерського районного суду Києва Сергієм Вовком.

Таким чином було скасовано постанову Голосіївського районного суду та ухвалу Апеляційного суду столиці, якими було скасовано і підтверджено правомірність скасування порушення кримінальної справи стосовно Вовка.

"Справу повторно розглядатиме Голосіївський райсуд Києва", - додали у Верховному суді.

Як повідомлялося раніше, 27 лютого Печерський районний суд Києва визнав винним екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в скоєнні посадових злочинів і засудив його до чотирьох років позбавлення волі.

Після суду Луценка заявив, що при винесенні вироку суд не врахував судового слідства. Головуючим в суді був суддя Вовк.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Правосуддя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія вчить лише тому, що вона ніколи нічому не навчила народи”
Георг Гегель

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.