Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Литвина підозрюють у фальсифікації закону

Скандал 4837 переглядів

Опубліковано - 2.03.2012 13:25 | Всі новини | Версія для друку

Литвина підозрюють у фальсифікації закону
Литвина підозрюють у фальсифікації закону
Народні депутати України – члени різних парламентських фракцій вважають, що при ухваленні Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони реклами, спонсорство і стимулювання продажу тютюнових виробів» були допущені серйозні порушення.

Зокрема, в коментарі порталу «Акциз» народний депутат, член фракції "Наша Україна – Народна самооборона" Ксенія Ляпіна зазначила, що важко зрозуміти логіку, чому голова Верховної Ради України Володимир Литвин п`ять місяців «тримав» цей закон, а тепер підписав. «Це абсолютно незрозуміло. Якщо при ухваленні закону були порушення, то це повинно було з`ясуватися упродовж першого місяця в Комітеті з регламенту, поставлено крапки над «і», переголосовано в тому вигляді, в якому Верховна Рада вважає за потрібне. Якщо ж не було порушень, то постає питання, що можна було робити з ним п`ять місяців? Це якась темна і неприємна історія. Я не розумію її сенсу», - говорить депутат.

«Повинен чи не повинен бути підписаний цей закон - хай вирішує Президент. Моя думка, що там мають бути перевірені всі норми, як проходило голосування. На цьому акцентували увагу всі учасники процесу. Проте, я повторюю, цей закон нікому, окрім самих ініціаторів, не потрібен», - заявила Ляпіна.

«Я переконана, що перед виборами його ніхто не помітить. А думка, що він вплине на боротьбу з курінням, – абсурдні і наївні сподівання», - сказала член фракції НУ-НС.

Перший заступник голови Комітету ВР з питань свободи слова та інформації, член фракції Партії регіонів Олена Бондаренко вважає, що ситуація, яка склалася, свідчить про фальсифікацію законопроекту. «Ми намагалися узгодити дві версії прийнятого закону. Литвин підписав неузгоджену версію закону. Наразі тіло закону розірване. У тексті з`явилися корупційні ризики. У наявності - фальсифікація закону, в наявності - пряме порушення Регламенту. Мені як співавторові цього закону дуже неприємно. І комітет на це реагуватиме у щонайжорсткіший спосіб», - заявила Бондаренко.

Як повідомлялося раніше, 24 лютого 2012 року голова Верховної Ради України Володимир Литвин підписав і направив на підпис Президентові України Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони реклами, спонсорства і стимулювання продажу тютюнових виробів".

Цей закон було прийнято в цілому ще 22 вересня 2011 р., але голова парламенту його не підписував п`ять місяців через суперечки навколо трактування пункту 2 закону, які давали нові визначення щодо реклами і спонсорства тютюнових виробів, а також заборон, які встановлюються в цій сфері.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.