Аратта - На головну

26 жовтня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Керівництво концтабору перешкоджає Євгенії Тимошенко зустрічатися з матір’ю

Пістолетне право 5933 перегляди

Опубліковано - 7.03.2012 16:15 | Всі новини | Версія для друку

Керівництво концтабору перешкоджає Євгенії Тимошенко зустрічатися з матір’ю
Керівництво концтабору перешкоджає Євгенії Тимошенко зустрічатися з матір’ю
Керівництво Качанівської колонії перешкоджає Євгенії Тимошенко бачитися з матір’ю.

Про це донька Юлії Тимошенко повідомила сьогодні на прес-конференції, повыдомляє прес-служба «Батьківщини».

«Кожен раз, коли я заходжу до Качанівської колонії, придумуються нові аргументи, чому мені туди не треба заходити. Мене обшукують з ніг до голови, придумуються нові слідчі дії для людей, які хочуть відвідати Юлію Тимошенко», - розповіла Євгенія Тимошенко.

На її думку, зараз «створюється ізоляція Юлії Тимошенко від усього світу».

«Чому, коли туди приїжджають представники ОБСЄ і всього світу, їм відмовляють у візитах до моєї мами? Що приховують за цими стінами, чому пенітенціарна служба боїться показати, в якому стані знаходиться моя мама?», - сказала Євгенія Тимошенко.

Вона заявляє, що стан здоров’я її матері не покращується.

"Стан здоров’я не покращується, і не лише тому, що не надається належна медична допомога, а й тому, що здійснюється психологічний тиск. І ми не бачимо, що влада на цьому зупиниться. Ми боїмося за її життя", - сказала Євгенія Тимошенко.

За її словами, зараз в Україні знаходяться німецькі лікарі, які у складі міжнародної медичної комісії обстежували Юлію Тимошенко. "Наскільки я розумію, вони проводять зустріч з українськими лікарями, з міністерством. Вони привезли остаточний висновок, рекомендації", - зазначила вона.

"У компетенції лікарів - не політичні заяви. Їх компетенція – передати свої рекомендації та діагноз пацієнтові, їх рідним, і, напевно, українській частині комісії, яка, як ми сподіваємося, прийме їх рекомендації та буде їх виконувати", - розраховує Євгенія Тимошенко.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.