Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки беспредєлу. Лук’янівський ринок захопили рейдери, міліція спостерігає

Пістолетне право Регіон: м.Київ 5917 переглядів

Опубліковано - 26.03.2012 11:34 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки беспредєлу. Лук’янівський ринок захопили рейдери, міліція спостерігає
Хроніки беспредєлу. Лук’янівський ринок захопили рейдери, міліція спостерігає
Підприємці з Лук’янівського ринку Києва повідомляють про спробу його захоплення невідомими людьми в чорному одязі.

Про це повідомляє прес-служба громадського об’єднання «Коаліція учасників Помаранчевої революції».

За її даними, сьогодні на світанку, приблизно о 5.40 «майже сотня невідомих на чолі з новоявленим директором ринку, зламаши ворота, увірвалася на територію Лук’янівського ринку, побила підприємців, які чергували вночі, виштовхала їх з ринку». За даними заступника голови правління «Коаліції учасників Помаранчевої революції» Вадима Лісового, п’ятеро людей внаслідок нападу травмовані.

В громадському об’єднанні також повідомляють, що зайшовши на ринок, «рейдери забарикадувалися там усім, чим могли – прилавками, столами, іншим майном підприємців». «Відеокамери, через які велася онлайн-трансляція з території ринку і прилеглої до нього, бойовики відразу зірвали і знищили», – інформують у прес-службі.

Вночі разом із підприємцями на Лук’янівському ринку чергували представники громадської організації «Одне питання», які під час штурму ринку викликали міліцію, швидку допомогу і пресу. «Проте міліціонери поводилися мляво, втручатися у бійку не поспішали», – йдеться також у повідомленні.

На місце інциденту також прибули активісти «Коаліції учасників Помаранчевої революції», проти яких, за повідомленням прес-служби, рейдери «зустріли сльозогінним газом і струменями порошку з вогнегасників». «Рейдери зустріли активістів шаленим опором: весь товар, який залишався на прилавках і в кіосках, перетворився на зброю – рейдери жбурляли овочі, фрукти, посуд, електроприлади в підприємців. Проте перевага була на боці захисників ринку. Збагнувши це, загарбники кинулися тікати. Вони виламали двері і металопластикові вікна у кафе і через нього вибралися назовні. Там їх чекали п’ять чи шість автобусів, на яких вони поспішили забратися з місця подій», – інформують у «Коаліції учасників Помаранчевої революції».

За останніми даними, підприємці повернулися до своїх робочих місць і на цей момент ситуація на Лук’янівці спокійна, «неподалік ринку стоять два автобуси з «Беркутом», якого викликали захисники Лук’янівського ринку».

Конфлікт на Лук’янівському ринку розпочався у березні: цього місяця невідомі вже кілька разів намагалися захопити ринок, називаючи себе новими господарями.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому”
П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.