Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Facebook з’явилася можливість висловлювати антипатію

Технології 7282 перегляди

Опубліковано - 29.03.2012 04:26 | Всі новини | Версія для друку

Для Facebook створили кнопку «не подобається»
Для Facebook створили кнопку «не подобається»
Користувачі Facebook тепер можуть додавати не тільки «друзів», але й «ворогів». І ділитися своїми антипатіями з іншими.

Користувачі Facebook отримали можливість заводити в соціальній мережі не лише "друзів", а й "ворогів". Зарахувати до них можна не тільки людей, а й будь-яку компанію, місце, фільм чи інтерес.

Інструмент не входить до стандартного функціоналу соцмережі – для цього потрібно встановити додаток EnemyGraph. Він дозволяє не тільки відмічати "ворогів", а й ділитися своїми антипатіями з іншими.

Додаток створили два студенти техаського університету в Далласі під керівництвом професора Діна Террі. До найбільш поширених "анлайків" з моменту запуску увійшли, зокрема, баптистська церква, телеканал Fox News і браузер Internet Explorer.

"Мене завжди вражало насадження загальної культури люб’язності. Ми хотіли дати людям можливість висловити також свою незгоду. Ми використовуємо слово "ворог" приблизно за такою ж схемою, як Facebook використовує слово "друг", - розповів Дін Террі.

Він наголосив, що додаток носить не тільки філософський характер. Адже інформація про те, що дратує користувачів, може розповісти багато нового дослідникам і маркетологам, які тривалий час ґрунтувалися тільки на інтересах людей.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У нашого Українського народу існує повір’я, що від тих батьків, які не дотримуються звичаїв, родяться діти, що стають вовкулаками. Вовкулака, бувши в людській постаті, до церкви не ходить, з людьми не вітається і звичаїв людських не знає”
Олекса Воропай

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.