Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Міжнародна делегація організацій зі свободи слова занепокоєна умовами роботи ЗМІ в Україні

За право людини 5110 переглядів

Опубліковано - 4.04.2012 12:51 | Всі новини | Версія для друку

Міжнародна делегація організацій зі свободи слова занепокоєна умовами роботи ЗМІ в Україні
Міжнародна делегація організацій зі свободи слова занепокоєна умовами роботи ЗМІ в Україні
Члени Міжнародної делегації організацій, діяльність яких спрямована на забезпечення свободи преси, стурбовані зростанням кількості випадків порушень свободи ЗМІ в Україні.

Про це вони заявили під час зустрічі з головою Адміністрації Президента Сергієм Льовочкіним, йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті правозахисної організації Freedom House.

«На рівні з тим, що члени делегації привітали ухвалення закону про доступ до публічної інформації, а також створення президентської міжвідомчої робочої групи з питань свободи ЗМІ, які, є надія, стануть ефективними і прозорими механізмами, вони також виловили стурбованість щодо низки питань», – йдеться у повідомленні.

«Це – поширення корупції та нестача прозорості, що негативно впливає на пресу, систему правосуддя та суспільство в цілому; потреба у вільному ринку, який забезпечив би процвітання по-справжньому незалежної преси; відсутність незалежності та плюралізму мовників, а також політизація новин; це – почастішання випадків безкарності, особливо щодо тих осіб, які скоюють напади на представників ЗМІ», – наголошують у Freedom House.

На зустрічі з Льовочкіним зокрема були присутні представники Всесвітньої асоціації видавців газет і новин (WAN-IFRA), Article 19, Freedom House, Фундації відкритого суспільства (OSF) й Української асоціації видавців періодичної преси.

«Одне з завдань уряду – сприяти формуванню такого середовища, у якому преса може розвиватися, будучи незалежною від впливу з боку урядових, політичних і економічних важелів», – наголосив президент Всесвітнього форуму редакторів Ерік Б’єраґер. Він також закликав Адміністрацію Президента взяти під контроль виконання Україною міжнародних зобов’язань щодо забезпечення свободи висловлювань і свободи преси.

Як ідеться в повідомленні, члени делегації «висловили розчарування тим фактом, що графік Президента Віктора Януковича не дозволив йому зустрітися з ними особисто». У відповідь Сергій Льовочкін наголосив, що глава держави «надає особливого значення діалогу» з групами, які «зацікавлені у максимально тісній співпраці».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.