Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Раді Європи вважають, що в Україні треба покращувати не тільки букву закону, а й практику судочинства

Світ навколо нас 5039 переглядів

Опубліковано - 13.04.2012 14:33 | Всі новини | Версія для друку

У Раді Європи вважають, що в Україні треба покращувати не тільки букву закону, а й практику судочинства
У Раді Європи вважають, що в Україні треба покращувати не тільки букву закону, а й практику судочинства
Речник Ради Європи Даніель Хольдген назвав новий Кримінально-процесуальний кодекс, ухвалений цієї ночі Верховною Радою, «лише першим кроком на шляху до вдосконалення політичної системи України».

Таку думку він висловив в інтерв’ю Тижню.

«Ми помітили, що новий кодекс ухвалений, і зазначаємо, що за цим першим етапом Україна мусить здійснити чимало інших. Зокрема — вдосконалення щоденної політичної практики, а також — вирішення питань із політично вмотивованими судовими процесами, на які не раз звертала увагу Рада Європи», - зазначив Хольдген.

Він підтвердив, що в міжнародній організації звернули увагу на те, що опозиційна фракція БЮТ не брала участі в ухваленні нового КПК через те, що всі поправки, які були запропоновані опозицією, відхилила більшість.

У Раді Європи також не залишили поза увагою той факт, що у залі засідань були присутні близько сотні депутатів, коли ж голосування відбувалося 250-ма картками.

«Ухвалення нового КПК — це рух у доброму напрямку. Цей крок відповідає нашим рекомендаціям. Але треба добре усвідомити, що міжнародна спільнота чекає, щоб Україна покращила не лише букву закону, але й практику свого судочинства. Бо вироки українських судів часом видається політично вмотивованими», - наголосив речник Ради Європи.

Як повідомлялося раніше, Рада прийняла Кримінальний процесуальний кодекс у ніч із 12 на 13 квітня.

Депутати фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" мають намір звернутися в Конституційний Суд із проханням оцінити його конституційність.

Президент Віктор Янукович має намір вирішити, чи варто схвалювати прийнятий Кримінальний процесуальний кодекс, після оцінки документа міжнародними експертами.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

В цілому, люди працюють більш напружено й більш інноваційно, якщо їх не примушують. Зовсім інша картина там, де їм жорстко вказують, що робити”
Соічіро Хонда

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.