Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У ГПУ вважають, що побиття в’язнів концтабору - не кримінал

Пістолетне право 4655 переглядів

Опубліковано - 4.05.2012 21:10 | Всі новини | Версія для друку

У ГПУ вважають, що побиття в’язнів концтабору - не кримінал
У ГПУ вважають, що побиття в’язнів концтабору - не кримінал
Співробітники Харківської прокуратури прийняли рішення про відмову в порушенні кримінальної справи по застосуванню насильства щодо екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

Про це заявив генпрокурор Віктор Пшонка.

"Я доручив особисто прокурору Харківської області з його підлеглими професійно розглянути заяву Тимошенко. Перед вами матеріали в трьох томах всієї перевірки за заявою Тимошенко", - сказав він.

"Ці матеріали завершені постановою про відмову в порушенні кримінальної справи", - зазначив він.

За словами Пшонки, це рішення було прийнято Харківською прокуратурою в четвер.

Матеріали були детально вивчені й у Генеральній прокуратурі, і її співробітники погодилися з рішенням про відмову в порушенні справи, додав він.

Генпрокурор поінформував, що співробітники Харківської прокуратури встановили хронологію всіх подій, починаючи з 20 по 22 квітня включно. Було опитано понад 80 осіб, або учасників, або свідків дій Тимошенко у цей період, здійснено аналіз всіх документів.

В результаті, за словами Пшонки, встановлено, що з Тимошенко заздалегідь було узгоджено її транспортування на стаціонарне лікування до лікарні, передає Інтерфакс-Україна.

Під час переїзду з колонії до лікувального закладу ув’язнена поводилася спокійно, не озвучувала ніяких скарг, стресових ситуації не виникало. Точно так само, за даними результатів перевірки прокуратури, вона поводилася і в лікарні, про що говорять свідчення другої ув’язненої, яка знаходилася з нею в палаті.

Незабаром, додав генпрокурор, Тимошенко відмовилася від медичної допомоги та побажала повернутися в колонію, що й було здійснено 22 квітня.

Вже в колонії, нагадав Пшонка, Тимошенко повідомила про своє побиття, подавши відповідну заяву в прокуратуру Харківської області.

"Тричі вона відмовлялася від проведення судмедекспертизи", - сказав генпрокурор.

Таким чином, за його словами, результати перевірки встановили, що інформація, яку виклала екс-прем’єр у своїй заяві, неправдива.

Пшонка також зазначив, що Тимошенко може оскаржити рішення прокуратури про відмову порушення кримінальної справи щодо нанесення їй тілесних ушкоджень.

"Я вважаю, що продовження цієї історії є таким, що право Тимошенко оскаржити в суді (рішення прокуратури)", - сказав він.

Відповідаючи на питання журналістів, чи буде прокуратура вживати якихось заходів щодо Тимошенко за завідомо неправдиві заяви про злочин, генпрокурор сказав: "Суд ухвалить рішення щодо законності прийнятого рішення (прокуратури) - це право процесуального характеру суду, а потім буде право у співробітників Харківської обласної прокуратури дати інші правові оцінки".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.