Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У дурного хазяїна і собаки дурні: держиморди за адмінпорушення тягли за руки жінку з церкви

Пістолетне право 7909 переглядів

Опубліковано - 8.05.2012 02:54 | Всі новини | Версія для друку

У дурного хазяїна і собаки дурні: держиморди за адмінпорушення тягли за руки жінку з церкви
У дурного хазяїна і собаки дурні: держиморди за адмінпорушення тягли за руки жінку з церкви
Два гучних випадки неправомірного застосування сили охоронцями порядку проти простих громадян трапилися в Україні.

Жінку, яка незаконно торгувала м’ясом на стихійному ринку Львова, правоохоронці жорстоко витягли на вулицю

Міліціонери винесли порушницю за руки і ноги з церкви 50-річну мешканку одного зі сіл на Львівщині за руки і ноги жорстоко витягли з церкви Львова четверо правоохоронців. Зробили вони це лише для того, щоб скласти у відділку на неї адмінпротокол.

На відео, яке вдалося отримати з камер спостереження, видно, як двоє чоловіків, один з яких не у формі міліціонера, буквально за руки і ноги витягують літню жінку з церкви Покрови Пресвятої Богородиці на вул. Личаківській у Львові.

Після бесіди з правоохоронцями жінці наказали йти з ними у відділок міліції - щоб скласти адмінпротокол. Жінка відмовилася. Міліціонери зайшли за нею до церкви Покрова на вул. Личаківській. До церкви жінка зайшла попросити води або ліки, бо відчувала себе погано від хвилювання.



"Я пішла наверх на Личаківську, до автобусу. Йшла під гору, а було так жарко в той день, а я в куртці і вже чую, що мені так погано, що я не дійду до аптеки, щоб купити барбовал звичайний, який я приймаю для заспокоєння. І вже так в очах потемніло. Ну, думаю, до церкви зайду і відпочину, води вип’ю, а вони (міліціонери) за мною туди", - розповіла потерпіла.

На Житомирщині співробітники міліції влаштували бійку з місцевими селянами

Останні кажуть, міліціонери відпочивали в їхньому селі, і були напідпитку. Троє сільських хлопців, які потрапили під міліційні кийки, опинились у лікарні із рваними ранами, забиттями і струсом мозку.



За матеріалами ТСН.ua
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Навчаючи інших, ми вчимося самі”
Сенека

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.