Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Санкції ЄС можуть стати реальністю для вищого керівництва держави

Світ навколо нас 4342 перегляди

Опубліковано - 14.05.2012 14:19 | Всі новини | Версія для друку

Санкції ЄС можуть стати реальністю для вищого керівництва держави
Санкції ЄС можуть стати реальністю для вищого керівництва держави
ЄС може почати застосовувати до України візові, торговельно-економічні та персональні обмеження.

Про це в ефірі Радіо Свобода сказав аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень Олександр Чалий.

«Треба подивитися, як розвивалася ситуація навколо Білорусі. Це візові обмеження, недопуск на територію ЄС і обмеження торговельно-економічних стосунків. Якщо не будуть знайдені компромісні рішення і буде продовжуватися нагнітання ситуації навколо лідерів опозиції, то, безперечно, ми можемо отримати від ЄС персональні санкції стосовно вищого керівництва України, наприклад щодо їхніх банківських рахунків», – сказав Чалий, коментуючи заяву міністра закордонних справ Швеції Карла Більдта про застосування серйозніших ніж невідвідування Євро-2012 інструментів впливу на Україну.

За словами Олександра Чалого, українська влада повинна розуміти, що ЄС почав обговорення наступних кроків, які можна застосувати до керівництва України, щоб стимулювати його дотримуватися демократичних стандартів.

Сьогодні в Брюсселі Рада закордонних справ ЄС розглядає питання відносин з Україною, зокрема, питання майбутнього Угоди про асоціацію, а також питання відвідування політиками матчів Євро-2012 в Україні. Низка міністрів закордонних справ країн-членів ЄС вже висловили жорстку позицію щодо політичного бойкоту Євро-2012 в Україні. А очільник МЗС Швеції наголосив, що ЄС має застосовувати більш сильні інструменти тиску на українську владу.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Причина того, що важко керувати народом, полягає в тому, що народ освічується і в ньому багато розумних ”
Лаоцзи

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.