Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Не виключено, що невдовзі кияни кудись пошлють мера

Регіональні новини Регіон: м.Київ 9496 переглядів

Опубліковано - 23.12.2006 23:02 | Всі новини | Версія для друку

Не виключено, що невдовзі кияни кудись пошлють мера
Не виключено, що невдовзі кияни кудись пошлють мера
Політичні партії розпочинають збирати підписи за відставку Черновецького. Багатократне зростання комунальних тарифів може неможливе зробити реальністю.

Референдум щодо відставки київського мера отримує реальну перспективу.

Найближчим часом у місті має розпочатися збір підписів для дострокового припинення повноважень Леоніда Черновецького та Київради. Більше 30 громадських та політичних об'єднань провели збори ініціативної групи "За улюблене місто!". Ініціатори референдуму впевнені в своєму успіху, натомість експерти прогнозують провал цього починання.

Напівпорожня зала у поєднанні з надзвичайними заходами безпеки - ініціатори референдуму бояться провокацій. На зборах присутні представники більше 30-ти громадських організацій та політичних партій. В основному нечисленних та маловідомих.

Ігор Гекко, лідер організації "За улюблене місто":
"Насправді отримали підтримку БЮТ наших ініціатив. Однак, вони наразі не вірять у те, що така партія, як наша, непарламентська спроможна зробити щось суттєве."

Після зборів ініціативної групи з проведення референдуму, за законом, протокол має бути поданий до Київської міської державної адміністрації. Упродовж 10 днів чиновники мають дати дозвіл на проведення процедури збору підписів. Організатори референдуму мають вкластися в місяний термін. Закон про загальнонаціональний та міські референдуми, який ухвалили ще 1991 року, не дає шансів довести розпочате до кінця - переконані в Комітеті виборців. Вони прогнозують - прецедент відставки мера через плебісцит навряд чи може бути запроваджений в Україні.

Олександр Черненко, Комітет виборців України:
"Цю ініціативну групу має зареєструвати голова місцевої ради, відповідно голова київської ради Леонід Черновецький. В мене є дуже великі сумніви що він її зареєструє, знайде тисячу причин щоб не зареєструвати. Це можна буде потім же оскаржити у суді, його відмову. Далі збір підписів - перевірка. Знов оскарження в суді. І це може тягнутися безкінечно."

У найзавзятіших супротивників чинного київського мера - представників Блоку Юлії Тимошенко, юридична служба очевидно працює добре. Тому збором підписів БЮТ нині займатися не планує. Єдиний шанс відправити київраду у відставку - знайти однодумців у Верховній Раді і простою більшістю за це проголосувати. А щоб відсторонити мера Києва доведеться запастися ще й судовим рішенням із доказами зловживання службовим становищем.

Від “Аратти”: До речі, в можливість Майдану у 2004 році не вірили ні соціологи, ні “аналітики”. Проте, попри їхні віщування, Майдан не тільки став реальністю, а й розбуркав в громадянах дещо непоборне. Те, чого й досі не можуть осягнути ні проффесора й пасічники при владі, ні їхні придворні трубадури.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Регіональні новини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Такого безладу ніде немає. Треба, щоб сюди прийшли піночети й навели порядок. Бо в Україні жити соромно. Країна, де не діють закони. Це не демократія, а суцільна вакханалія. У нас безнадійно втрачений етично-моральний стрижень”
Іван Марчук

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.