Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Цього року список ворогів преси очолили Єфремов, Симоненко і Шаров

За право людини 4820 переглядів

Опубліковано - 6.06.2012 13:25 | Всі новини | Версія для друку

Цього року список ворогів преси очолили Єфремов, Симоненко і Шаров
Цього року список ворогів преси очолили Єфремов, Симоненко і Шаров
Журналісти склали список політиків та вищих посадових осіб, які перешкоджають їхній професійній діяльності. Значну частину списку — вісім із десяти позицій — займають представники місцевих органів влади.

Національна спілка журналістів оприлюднила список чиновників і політиків, що перешкоджають професійній діяльності співробітників ЗМІ.

Список цього року очолили керівники парламентських фракцій Партії регіонів Олександр Єфремов, Народної партії Ігор Шаров та Комуністичної партії Петро Симоненко.

Ці троє потрапили у список за те, що 26 квітня звернулися до спікера парламенту Володимира Литвина з проханням не допускати у сесійну залу сторонніх осіб під час блокування опозицією роботи Верховної Ради, пише Коммерсант-Украина.

Симоненко вважає, що потрапив у список несправедливо: «Коли підписувалося звернення (до Володимира Литвина), мене в Києві не було. Його підписували мої колеги. Їхнім аргументом було те, що в цілях безпеки на балконах не мало бути журналістів під час непленарного засідання».

«А під час пленарної частини — будь ласка, ніхто за руку не хапає і мікрофон не вириває», — сказав Петро Симоненко.

Глава парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Юрій Стець («Наша Україна-Народна самооборона») зазначив, що у списку не вистачає імені голови парламенту Володимира Литвина.

«Вперше за 20 років журналістів не пустили на робоче місце. Це навіть не прихована цензура, а просто нахабна поведінка людей, що вказують, кому і як ходити на роботу», — сказав Стець.

Однак найчастіше, на думку голови Національної ради журналістів України (НСЖУ) Олега Наливайка, свобода слова порушується в областях. Тому більшу частину списку — вісім з десяти позицій — займають представники місцевих органів влади.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович очолив антирейтинг «Вороги преси-2010», складений ГО «Інститут масової інформації» та Київською незалежною медіа-профспілкою.

Торік аналогічний антирейтинг очолив тодішній генпрокурор Олександр Медведько.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Почуття єдності нації неможливе без поваги до себе…”
Гарріет Бічер-Стоу

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.