Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


До Києва прибувають євроспостерігачі у справі Тимошенко

За право людини 5097 переглядів

Опубліковано - 11.06.2012 11:21 | Всі новини | Версія для друку

 До Києва прибувають євроспостерігачі у справі Тимошенко
До Києва прибувають євроспостерігачі у справі Тимошенко
Влада фактично не визнає статусу міжнародних спостерігачів, що наражає Україну на новий міжнародний скандал.

Статус спостерігачів від Європарламенту викликає сумнів, кажуть у пропрезидентській Партії регіонів, коментуючи призначене на понеділок прибуття екс-президента Європарламенту Пата Кокса і екс-президента Польщі Олександра Кваснєвського. Європейські політики мають на меті спостереження за роботою українського судочинства у справі Юлії Тимошенко. Відтак, експерти зауважують, що така позиція може лише поглибити міжнародну ізоляцію української влади.

Пат Кокс і Олександр Кваснєвський, які стали спостерігачами від Європейського парламенту в судових процесах над екс-прем’єр-міністром Юлією Тимошенко, матимуть в Україні сумнівний юридичний статус, а відтак, до Тимошенко їх можуть не пустити, вважає заступник голови парламентського комітету з питань правосуддя, депутат від Партії регіонів Валерій Бондик.

«Що це за статус – спостерігачі? Яким національним законодавчим актом визначене це слово? Я знаю єдине: спостерігачі передбачені у межах виборчого законодавства. Тоді так! А так, чому не наглядачі? Громадяни якісь, яких країн, я не знаю. Думаю, що цьому питанню приділяється надмірна увага», – заявив у коментарі для Радіо Свобода Бондик.

Протидія спостерігачам Європарламенту поглибить ізоляцію – експерт

Українські посадовці, ховаючись за поняттям суверенітету, дійсно мають право не звертати уваги на місію спостерігачів Європарламенту і не сприяти у здійсненні їхніх намірів, вважає професор Інституту міжнародних відносин Григорій Перепелиця. Водночас, якщо влада стане на таку позицію, то це поглибить її міжнародну ізоляцію.

«Це вже питання інтересу і відповідальності влади. Відповідна реакція, небажана для європейців призводить до звуження контактів. Це абсолютно ясно, тенденція вже зрозуміла – вона буде розвиватися у негативному напрямку. Така, на жаль, ситуація», – сказав експерт.

На пряму протидію спостерігачам Європарламенту українська влада не наважиться, припустив у коментарі для Радіо Свобода заступник голови фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергій Соболєв. Тому, на його думку, є шанси, що їхній візит прискорить розгляд касації щодо вироку Юлії Тимошенко у «газовій» справі, за яким її позбавили волі на 7 років.

«Яке рішення не ухвалювалося б касаційною інстанцією: чи виправдувальний вирок, чи скасування вироку і повернення на новий розгляд, чи, навіть, найгірший варіант – підтвердження попередніх рішень, це відкриває шлях до свободи Тимошенко. Адже влада зробила чіткий вибір: ні у якому разі не допустити ухвалення рішення, будь якого рішення, щоб не було ні можливості виправдати Тимошенко, ні можливості звернутися до суду в Страсбурзі», – наголосив Сергій Соболєв.

Пат Кокс і Олександр Кваснєвський мають намір вивчити документі у справі Юлії Тимошенко. Також вони планують зустрітися з членами родини екс-прем’єр-міністра, з чинним головою Кабінету Міністрів Миколою Азаровим та з іншими представниками українського політикуму.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Люди, які ніколи не оглядалися на предків, не дбатимуть про нащадків”
Едмунд Берк

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.