Аратта - На головну

6 січня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


«Мовний» законопроект проштовхуватимуть під футбольний ажіотаж

Влада 4028 переглядів

Опубліковано - 13.06.2012 15:43 | Всі новини | Версія для друку

«Мовний» законопроект проштовхуватимуть під футбольний ажіотаж
«Мовний» законопроект проштовхуватимуть під футбольний ажіотаж
Законопроект «Про засади державної мовної політики» буде проголосовано у Верховній Раді в другому читанні 19 червня.

Про це заявив народний депутат від Партії регіонів, один із авторів цього законопроекту Сергій Ківалов, повідомили УНІАН в його прес-службі.

«До 19 червня – другого голосування за законопроект - є час для внесення своїх пропозицій, які, хочу наголосити, оброблятимуться в Комітеті з питань культури і духовності, який очолює також депутат від опозиції», - сказав Ківалов.

Коментуючи спроби опозиції оскаржити у Вищому адмінсуді України голосування щодо законопроекту «Про засади державної мовної політики», він висловив думку, що вони безперспективні.

«Я, як політик і як юрист, вважаю, що оскарження цього рішення Верховної Ради – безглуздо і безперспективно», - наголосив Ківалов.

За його словами, існує факт ухвалення в першому читанні проекту закону «Про засади державної мовної політики». «Це означає, що Верховна Рада України більшістю голосів схвалила основні положення цього законопроекту і погодилася з його концептуальними ідеями. Крапка», - наголосив політик.

«В даному випадку дії опозиція жалюгідні і примітивні. Пам’ятаєте, як 25 травня опозиціонери вчинили в сесійному залі бійку? Як тоді їм не вистачило мови для вирішення мовного питання, так тепер їм не вистачає елементарного знання парламентської процедури для вирішення процедурного питання! Адже претензії скаржники, наскільки я зрозумів із преси, пред’явили не до суті законопроекту, а до процедури його ухвалення, тобто», - сказав він.

Ківалов нагадав, що згідно зі статтею 48 Регламенту Верховної Ради існує можливість скасування рішення парламенту головою ВР до підписання. «Адже саме на спікері лежить обов’язок з усунення порушень процедури голосування. Для цього необхідна депутатська заява про порушення процедури, письмова заява і зареєстрований проект постанови про скасування рішення парламенту», - відзначив депутат-регіонал.

Після цього всі ці документи розглядаються в регламентному комітеті парламенту, думка якого має рекомендаційний характер. «Остаточне рішення, у будь-якому разі, приймає парламент. Я хочу особливо наголосити - до підписання документа спікером парламенту, а не після підпису, як зробили політики від опозиції, пропустивши всі терміни. Відповідна постанова була підписана Володимиром Литвином 9 червня», - зазначив Ківалов.

Депутат вважає, що ці дії політиків від опозиції говорять про їхній низький професійний рівень і про їхню розрізненість. «Швидше за все, вони довго і болісно вирішували, «оскаржити чи ні?», при цьому доводячи один одному, хто головніший...», - відзначив Ківалов.

Він думає, що в даному випадку звернення депутатів до Вищого адміністративного суду України – безглузде і не має судової перспективи. На його переконання, воно має суто політичний характер. «Мета цього звернення одна – передвиборчий піар», - наголосив Ківалов.

«Оскаржити рішення парламенту в суді – право будь-якого громадянина. Для цього є нескладна юридична процедура і судді, які дадуть свою оцінку аргументам скаржників», - сказав він.

«Що стосується перспективи ухвалення закону, то, я впевнений, що його обов’язково ухвалять», - вважає автор.

Як повідомлялося раніше, сьогодні голова ВР Литвин сказав, що поправки і пропозиції до цього закону депутати мають подати до 20 червня.

«Поки що немає поправок. Я думаю, в останній день вони будуть всі внесені і їх буде велика кількість», - сказав Литвин.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ваша так звана релігія діє як опій: вона заманює і приглушує болі замість того, щоб надати сили”
Новаліс

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.