Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В ЄС врешті зрозуміли: українську владу влаштовує вибіркове правосуддя

Світ навколо нас 4345 переглядів

Опубліковано - 14.06.2012 10:27 | Всі новини | Версія для друку

В ЄС врешті зрозуміли: українську владу влаштовує вибіркове правосуддя
В ЄС врешті зрозуміли: українську владу влаштовує вибіркове правосуддя
У службі Верховного представника ЄС з питань спільної зовнішньої та безпекової політики Кетрін Ештон констатують відсутність бажання української влади вирішувати питання вибіркового правосуддя.

Про це заявив у Страсбурзі на 19-му засіданні Комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС заступник Генерального секретаря Європейської служби зовнішніх дій Мачей Поповскі.

“На жаль, ми бачимо відсутність бажання вирішувати ці питання вибіркової юстиції”, - сказав він.

Представник служби наголосив, що для Верховного представника ЄС залишається пріоритетним намір добитися успіху для ініціативи “Східне партнерство”, яка об’єднує 6 країн-східних сусідів ЄС, в тому числі й Україну.

Разом з тим М.Поповскі зазначив, що ЄС очікує від України конкретної стратегії подолання проблеми вибіркового правосуддя, чесних та вільних парламентських виборів, а також на продовження реформ, які вже були раніше погоджені в рамках двостороннього співробітництва Україна-ЄС.

“Політично мотивоване судочинство – системна проблема і вона потребує системного рішення у вигляді судових реформ”, - наголосив М.Поповскі.

При цьому він зазначив, що схвалений нещодавно новий Кримінальний процесуальний кодекс в Україні є гарним прикладом таких реформ, оскільки готувався у тісній співпраці з фахівцями Ради Європи.

Представник Європейської служби зовнішніх дій також зазначив, що ЄС чекає на внесення Україною змін до законів про Генеральну прокуратуру, про адвокатуру, а також на перегляд Кримінального кодексу, і, зокрема, статей 364 та 365 з урахуванням рекомендацій Венеціанської комісії Ради Європи.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ми не знаємо собі ціни, то чого ми варті?”
Микола Левицький

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.