Аратта - На головну

6 липня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В ЄС врешті зрозуміли: українську владу влаштовує вибіркове правосуддя

Світ навколо нас 4500 переглядів

Опубліковано - 14.06.2012 10:27 | Всі новини | Версія для друку

В ЄС врешті зрозуміли: українську владу влаштовує вибіркове правосуддя
В ЄС врешті зрозуміли: українську владу влаштовує вибіркове правосуддя
У службі Верховного представника ЄС з питань спільної зовнішньої та безпекової політики Кетрін Ештон констатують відсутність бажання української влади вирішувати питання вибіркового правосуддя.

Про це заявив у Страсбурзі на 19-му засіданні Комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС заступник Генерального секретаря Європейської служби зовнішніх дій Мачей Поповскі.

“На жаль, ми бачимо відсутність бажання вирішувати ці питання вибіркової юстиції”, - сказав він.

Представник служби наголосив, що для Верховного представника ЄС залишається пріоритетним намір добитися успіху для ініціативи “Східне партнерство”, яка об’єднує 6 країн-східних сусідів ЄС, в тому числі й Україну.

Разом з тим М.Поповскі зазначив, що ЄС очікує від України конкретної стратегії подолання проблеми вибіркового правосуддя, чесних та вільних парламентських виборів, а також на продовження реформ, які вже були раніше погоджені в рамках двостороннього співробітництва Україна-ЄС.

“Політично мотивоване судочинство – системна проблема і вона потребує системного рішення у вигляді судових реформ”, - наголосив М.Поповскі.

При цьому він зазначив, що схвалений нещодавно новий Кримінальний процесуальний кодекс в Україні є гарним прикладом таких реформ, оскільки готувався у тісній співпраці з фахівцями Ради Європи.

Представник Європейської служби зовнішніх дій також зазначив, що ЄС чекає на внесення Україною змін до законів про Генеральну прокуратуру, про адвокатуру, а також на перегляд Кримінального кодексу, і, зокрема, статей 364 та 365 з урахуванням рекомендацій Венеціанської комісії Ради Європи.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.