Аратта - На головну

25 грудня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ЄВРО-2012. Британські експерти не розуміють, чому не зарахували гол Девіча

Скандал 6206 переглядів

Опубліковано - 20.06.2012 13:56 | Всі новини | Версія для друку

Незарахований гол українця Марко Девіча в матчі зі збірною Англії викликав цілу масу бурхливих емоцій не лише в українців
Незарахований гол українця Марко Девіча в матчі зі збірною Англії викликав цілу масу бурхливих емоцій не лише в українців
Незарахований гол українця Марко Девіча в матчі зі збірною Англії викликав цілу масу бурхливих емоцій навіть серед британських футбольних експертів.

Так, одразу кілька провідних футбольних експертів Англії висловили нерозуміння того, чому арбітр матчу Віктор Кашшаї з Угорщини не зарахував гол у ворота гостей з Туманного Альбіону.

Екс-гравець збірної Англії Кріс Веддлі в онлайн трансляції матчу для ВВС написав, що Україна дійсно забила гол.

"І де та комп’ютерна технологія, яка показує, чи м’яч перетнув лінію воріт чи ні? Джон Террі доклав значних зусиль, щоб вибити м’яч з воріт, але гол таки був. Я не можу повірити в це. Вони мають лайнсмена і ще одного суддю на лінії воріт. Він стояв зовсім близько і не помітив голу. Неймовірно!", - написав Веддлі по ходу трансляції.

"Знову додаткові помічники арбітра не виправдовують очікувань, які на них покладаються", - додає футбольний журналіст Філ Макналті, який спостерігав за матчем у Донецьку.
Суддівство в матчі Україна-Англія викликало величезну кількість «фотожаб» в соціальних мережах
Суддівство в матчі Україна-Англія викликало величезну кількість «фотожаб» в соціальних мережах
Колишній футболіст та тренер збірної Англії Грехам Тейлор також підтримав думку своїх колег: "Там точно був гол. Асистент арбітра повинен був помітити це. Це дуже велика удача для Англії, напевно вона нам буде дуже потрібна і надалі", - приводить слова Тейлора ukraine2012.gov.ua.

Прихильники збірної України відредагували по-своєму сторінку Кашшаї, назвавши його "повією"

Прихильники збірної України відредагували в образливих тонах у Вікіпедії російськомовну сторінку арбітра Віктора Кашшаї. Саме цей рефері вчора не зарахував гол Марко Девіча у ворота команди Англії.

У розіді "Прізвисько" люди, котрі редагували сторінку, написали "Сліпий".

Окрім того, у тексті зазначили: "Українські фанати дали арбітру прізвисько "Лондонська повія", після чого він був відправлений у відставку не невідомий термін".

Адміністратори Вікіпедії відновили початковий зміст сторінки.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.