Аратта - На головну

6 липня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кавказька поразка Кремля

Новини Сакартвело 24291 перегляд

Опубліковано - 11.07.2012 05:23 | Всі новини | Версія для друку

Кавказька поразка Кремля
Кавказька поразка Кремля
Абхазія і Цхінвальський регіон офіційно визнані окупованими територіями Грузії тепер і Парламентською асамблеєю ОБСЄ - слідом за урядами ряду держав і Європарламентом.

Термін «окуповані території» внесено до резолюцію «Положення в Грузії», яка була прийнята на пленарній сесії ПА ОБСЄ в Монако 9 липня. Росія на ній опинилася в ізоляції - проти документа виступала тільки делегація Москви, повідомляє Expert Club.

У резолюції виражена підтримка територіальної цілісності і суверенітету Грузії в рамках кордонів, визнаних міжнародним співтовариством. Висловлено занепокоєння гуманітарним становищем біженців з «окупованих територій Абхазії (Грузія) і Південної Осетії (Грузія)», а також «відмовою у праві на повернення в місця їх проживання».

ПА ОБСЄ закликає всі сторони дотримуватися принципів міжнародного права, повністю виконувати Угоду про припинення вогню в Грузії від 12 серпня 2008 року і підвищувати ефективність Женевського процесу «як найбільш всеосяжного міжнародного механізму врегулювання тривалого конфлікту».

При цьому Москву, Сухумі і Цхінвалі закликають забезпечити Місії спостерігачів Євросоюзу «безперешкодний доступ на окуповані території Абхазії (Грузія) і Південної Осетії (Грузія), як це було раніше обумовлено в Угоді про припинення вогню, а також повною мірою співпрацювати з МНЕС».

Також йдеться про необхідність відновлення Місії ОБСЄ в Грузії - продовження мандата якої було заблоковано РФ в 2009 році, поряд з продовженням мандату Місії ООН в Грузії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Новини Сакартвело»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.