Аратта - На головну

4 січня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Навіщо уряд створив управління інформаційної безпеки?

Влада 4034 перегляди

Опубліковано - 25.07.2012 10:29 | Всі новини | Версія для друку

Навіщо уряд створив управління інформаційної безпеки?
Навіщо уряд створив управління інформаційної безпеки?
Кабінет міністрів створив у своїй структурі управління з питань інформаційної безпеки. Цілі і завдання нового підрозділу в уряді поки не оприлюднюють.

На думку народних депутатів від Партії регіонів, воно буде відображати інформатаки на органи влади, в опозиції побоюються, що відомство може зайнятися стеженням за журналістами, пише Комерсант-Україна.

Управління розвитку інформаційного суспільства та інформаційної безпеки поки не має затверджених ні керівника управління з питань інформаційної безпеки, ні положення про роботу підрозділу.

Слід зазначити, що створення в структурі уряду управління розвитку інформаційного суспільства та інформаційної безпеки збіглося із загрозою відновлення хакерських атак на офіційні сайти органів державної влади.

Перший заступник голови парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Олена Бондаренко (Партія регіонів) вважає, що управління буде відбивати інформаційні атаки на Україну. "Наприклад, те, що перед Євро-2012 про Україну писали британські ЗМІ, інакше як чорної пропагандою назвати не можна! Це була інформаційна війна за гроші уболівальників, котрі вибирали між відвідинами Олімпіади в Лондоні і Євро-2012 в Україні та Польщі. Як захищена наша країна від таких інформаційних нападок? Ніяк!" - зазначила Бондаренко.

Глава парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Юрій Стець ("Наша Україна-Народна самооборона") зазначив, що управління розвитку інформаційного суспільства та інформаційної безпеки створене в Кабміні вперше. "За логікою, ця структура буде займатися відбиванням інформаційних атак на уряд і органи влади як всередині країни, так і ззовні, але потрібно подивитися на повноваження цього управління! Забезпечення інформаційної безпеки може супроводжуватися стеженням або прослуховуванням розмов журналістів або неугодних владі людей", - заявив Стець.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Церква - скоріш лікарня для грішників, ніж музей святих”
Ебігайл Ван Берен

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.