Аратта - На головну

27 жовтня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- українська мова посіла друге місце в світі за мелодійністю після італійської. Також її визнали третьою найкрасивішою мовою в світі за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія та побудова речень після французької та перської мов на мовному конкурсі, що пройшов у Парижі в 1934 році...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кому служать московські попи? Гундяєв нині не зустрічатиметься з Януковичем через політичні мотиви

Політика 6215 переглядів

Опубліковано - 25.07.2012 11:31 | Всі новини | Версія для друку

Кому служать московські попи? Гундяєв нині не зустрічатиметься з Януковичем через політичні мотиви
Кому служать московські попи? Гундяєв нині не зустрічатиметься з Януковичем через політичні мотиви
Патріарх Кірілл не буде зустрічатися із Президентом України Віктором Януковичем через холодні відносини між Кремлем і Банковою.

Про це пише газета "Сегодня".

Як відомо, Кірілл прилітає в Україну на святкування 1024-ої річниці хрещення Русі. Президент Віктор Янукович був у Києві у вівторок на похоронах Богдана Ступки, однак уже вдень того ж дня літак глави держави вилетів у Крим.

Щоправда, минулого року Янукович також відпочивав у Криму в той час, коли Кірілл проводив служби в українській столиці, але тоді глава РПЦ сам літав до українського Президента, відзначає видання. Цього року традиційна липнева зустріч Януковича з Кіріллом навряд чи відбудеться, пише газета.

"І справа тут не в особистих відносинах церковного лідера з політичним, а у відносинах між Кремлем і Банковою, які зараз перебувають, мабуть, у найнижчій фазі за час президентства Януковича", - пише газета.

"І яким би не було особисте відношення Кірілла до хазяїна Банкової, він навряд чи буде демонструвати його зараз. Невипадково в програмі візиту патріарха значиться тільки обов’язковий пункт програми - Київ, а поїздки в інші міста не заплановані, хоча спочатку в УПЦ очікували, що Кірілл також відвідає Чернігів", - пише видання.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.