Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Чиновницькі апетити зростають. Бізнес можуть обкласти ще одним новим податком

Економіка 4812 переглядів

Опубліковано - 25.07.2012 18:15 | Всі новини | Версія для друку

Чиновницькі апетити зростають. Бізнес можуть обкласти ще одним новим податком
Чиновницькі апетити зростають. Бізнес можуть обкласти ще одним новим податком
Попри те, що в Україні вже діють податки на додану вартість та прибутки, до них планують додати ще податок з обороту у розмірі 2,5%, про що йдеться у фіскальній реформі, яку ДПС недавно анонсувала, повідомила голова Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу “Фортеця” Оксана Продан.

"Передбачається разом з податком на додану вартість, ставки за яким знизять, введення податку з обороту. Зважаючи, що залишається податок на прибуток, це буде унікальна країна. Не знаю, жодної іншої країни, де було би одночасно три цих податки", - сказала вона.

Експерт також зауважила, що у реформі є також і позитивні моменти, які полягають у тому, що чиновники визнали низку негативних моментів у чинній податковій системі.

"Фактично вони визнали, що Податковий кодекс шкідливий для бізнесу та економіки України. Крім того, вони визнали неповернення ПДВ, зловживання у перевірках, створення фінансової групи, яка заробляє на податкових маніпуляціях", - зазначила Продан.

Нагадаємо, проект фіскальної реформи передбачає, крім іншого, зниження ставки ПДВ із нинішніх 20 до 12% і до 7% - при внутрішніх операціях.

Також Податкова пропонує підвищити мінімальну зарплату до 2 тисяч грн. Як пояснили у ДПС, це, разом зі зниженням єдиного соцвнеску з 35-49% до 18% дозволить вивести зарплати із тіні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.