Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


“Руїну подолано”. Ми платимо, а комунікації, фактично, ніхто не підтримує у належному стані

Добробут Регіон: м.Київ 5247 переглядів

Опубліковано - 31.07.2012 13:51 | Всі новини | Версія для друку

“Руїну подолано”. Ми платимо, а комунікації, фактично, ніхто не підтримує у належному стані
“Руїну подолано”. Ми платимо, а комунікації, фактично, ніхто не підтримує у належному стані
Керівництво “Київводоканалу” попередило: через зношеність каналізаційної мережі вже цієї осені кияни не зможуть безпечно пересуватися вулицями.

Про це заявив директор департаменту експлуатації каналізаційного господарства ПАТ АК Київводоканал Микола Кислий.

За його словами, критичний стан каналізаційних колекторів може привести до того, що цілі мікрорайони міста залишаться без водопостачання та каналізації. Зношена каналізаційна мережа столиці навіть може стати причиною техногенної катастрофи міського масштабу.

На сьогоднішній день майже половина каналізаційних мереж міста повністю амортизовані і потребують термінової переукладання і заміни. В аварійному стані перебувають колектори, побудовані в 1950-1980-х роках із залізобетонних конструкцій і без захисного покриття.

Кислий наголосив, що серед мереж транспортування стічних вод Києва досі в експлуатації перебувають каналізаційні колектори, побудовані в 1905-1917 роках.

У свою чергу заступник генерального директора ПАТ АК Київводоканал з технічних питань Андрій Білик додав, що від стану каналізаційного господарства багато в чому залежить стан водойм та екології міста в цілому.

"Враховуючи постійні перевищення рівня концентрації забруднюючих речовин у стоках столичних підприємств, незаконні врізки в каналізацію, недотримання санітарних вимог і застарілі очисні споруди, система водовідведення столиці вимагає реконструкції", - наголосив Білик.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Особа, що не володіє мовою народу, на землі якого проживає, - гість або окупант, або раб цього окупанта”
Карл Маркс

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.