Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Здобутки проФФесіоналів. Справжню ціну ЄВРО-2012 починає відчувати кожен українець

Економіка 5156 переглядів

Опубліковано - 2.08.2012 14:19 | Всі новини | Версія для друку

Здобутки проФФесіоналів.  Справжню ціну ЄВРО-2012 починає відчувати кожен українець
Здобутки проФФесіоналів. Справжню ціну ЄВРО-2012 починає відчувати кожен українець
Під час Євро-2012 Україна на деякий час забула про економічні проблеми, які тепер ще в більшому обсязі дають про себе знати.

Про це йдеться у статті Financial Times.

«Перегляд футбольних заходів високого рівня – гарний спосіб на деякий час забути про проблеми. Те саме справедливо і для української економіки, яка в останні місяці затамувала подих, але тепер знову переживає фундаментальну слабкість», - пише видання.

«У другому кварталі економіка України зросла на 3%, таким чином перевищивши очікування та компенсувавши відносно слабкі показники перших трьох місяців цього року. В сезонно пристосованих термінах країні вдалося уникнути технічної рецесії з квартальним зростанням у 0,8%», - зазначає Financial Times.

Однак така ситуація навряд чи збережеться. Зростання цін на зернові нового врожаю знову поверне інфляцію вже в другій половині року. Витрати на Євро-2012, які, відповідно до доповіді Erste Bank, склали $ 13 млрд або 9% ВВП за останні 5 років, залишились позаду. Без цієї підтримки внутрішнє споживання швидше за все впаде слідом за зменшення зовнішнього попиту.

Фінансові проблеми також збільшуються у зв’язку з відсутністю прогресу у газових переговорах з Росією і крахом на переговорах з Міжнародним валютним фондом», - підкреслюється у статті.

«Після того як Київ пішов на витрати заради вихваляння, наразі він зосередився на лікуванні похмілля», - додає видання.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія має свою правду, легенда - свою”
Віктор Гюго

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.