Аратта - На головну

3 листопада 2025, понеділок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Генконсульство Росії в Одесі пропонує соотєчєствєннікам переселятися до Сибіру

Імперія «Совок» 6273 перегляди

Опубліковано - 6.08.2012 12:27 | Всі новини | Версія для друку

Генконсульство Росії в Одесі пропонує соотєчєствєннікам переселятися до Сибіру
Генконсульство Росії в Одесі пропонує соотєчєствєннікам переселятися до Сибіру
Генеральне консульство РФ в Одесі проведе презентацію регіональної програми переселення «соотєчествєнніков» у Красноярський край.

Про це повідомляється на офіційному сайті Генконсульства РФ в Одесі.

Презентація проводитиметься 9 серпня в режимі відеоконференції за допомогою Skype. Безпосередньо ознайомитися з презентацію можна також у приміщенні Генерального консульства на вулиці Гагарінске плато,14.

У липні дипломатичне представництво РФ презентувало одеситам програму переселення у Забайкалля.

Як повідомлялося раніше, у червні спікер Нижньої палати Держдуми РФ Сєргєй Наришкін заявив, що створення Євразійського економічного союзу вимагає підтримки з боку держав, які до нього увійдуть, і в тому числі соотєчєсвєнніков, з так званого «русского міра».

Як відомо, Міністерство закордонних справ РФ вважає, що в Україні проживає 8 млн соотєчествєнніков.

Загалом, до категорії соотєчєствєнніков російське зовнішньополітичне відомство зараховує 30 млн осіб у світі, які пов`язані історичним корінням з Росією. На їхню підтримку та пропаганду ідей «Русского міра» у 2012-2014 роках уряд РФ планує витратити майже $46 млн.

У Росії діє програма переселення соотєчєствєнніків на історичну батьківщину, у межах якої у 2007-2011 роках до Росії повернулося близько 50 тис. осіб, з них 11% – з України.

Через загальне небажання соотєчєствєнніков повертатися на історичну батьківщину, программа провалилася.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращі закони народжуються зі звичаїв”
Жозеф Жубер

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.