Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Здобутки проФФесіоналів. Українці не скоро дочекаються зростання свого добробуту

Економіка 5413 переглядів

Опубліковано - 27.08.2012 09:48 | Всі новини | Версія для друку

Здобутки проФФесіоналів.  Українці не скоро дочекаються зростання свого добробуту
Здобутки проФФесіоналів. Українці не скоро дочекаються зростання свого добробуту
Україна дуже вразлива, бо основа її економіки – це експорт продуктів металургії.

Про це журналу "Країна" розповів економічний експерт, старший економіст Центру соціально-економічних досліджень "САSE-Україна" Володимир Дубровський.

"Малий і середній бізнес дуже погано розвинуті. А "регіонали" продовжили ставити на старі галузі, нічого не змінивши. Потрібно було сприяти бізнес-клімату, інвестиціям, спрощувати оподаткування, розгалужувати економіку. Вони зробили все навпаки – законсервували великий бізнес. І він, справді, дуже успішно розвивається. Але все це не допоможе. Бо світовий ринок металургії падає, ми скоро не матимемо куди її збувати. А ціни на газ зростають", - наголосив він.

За словами експерта, до виборів, до кінця 2012-го цієї кризи ще не буде видно.

"Великого падіння ВВП не буде. Але влада не зможе підіймати соціальні стандарти, а змушена буде підвищувати тарифи. Бо не буде резерву. Дуже добре, якщо цей рік закінчимо з нульовими темпами зростання. 2013-го і 2014-го на нас очікує мінусове зростання. Буде велике соціальне розчарування у політиці Януковича", - підкреслив Дубровський.

Як повідомлялося раніше, за висновками фахівців Міністерства економічного розвитку і торгівлі в Україні зростає тінізація економіки.

Мінекономрозвитку також відзначає, що залишається низка ризиків щодо зростання тінізації економіки в майбутньому у зв’язку з рецесійними процесами у країнах Єврозони та збереженням значних фінансових (боргових) проблем на зовнішніх ринках, які можуть спричинити різке уповільнення темпів економічного зростання в Україні.

Також високими залишаються внутрішні ризики дестабілізації економічної ситуації, серед яких найбільшими є збільшення негативного сальдо поточного рахунку платіжного балансу, зростання девальваційних очікувань і низька кредитна активність.

Всі ці макроекономічні тенденції показують що на рівні пересічного українця варто очікувати зростання темпів інфоляції, падіння реальних доходів, зростання безробіття.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Шануй, Україно, святині свої! Бо вони ж – всесвітньої, загальнолюдської ваги; земна цивілізація виросла з них.”
Юрій Шилов

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.