Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Сенсація! В Українську армію надходить нова техніка!

Захист держави 7805 переглядів

Опубліковано - 3.01.2007 20:28 | Всі новини | Версія для друку

Сенсація! В Українську армію надходить нова техніка!
Сенсація! В Українську армію надходить нова техніка!
Напередодні нового 2007 року Збройні сили України прийняли на озброєння модернізований повітряний пункт управління вітчизняного виробництва на базі літака Ан-26, аналогів якому на теренах СНД не існує.

Як повідомили в управлінні прес-служби Міністерства оборони, увесь комплекс робіт зі створення модернізованого повітряного пункту управління, що проходив в рамках реалізації положень Державної програми розвитку Збройних сил України на 2006-2011 роки, - від проектування до випробування - пройшов у рекордний строк - близько 12 місяців.

Роботи з переобладнання в принципово новий літак-повітряний командний пункт виконувались на базі АНТК ім. Антонова та Київського авіаційного заводу "Авіант".

Новий модернізований повітряний пункт управління суттєво підвищує безперервність, стійкість і живучість усієї системи управління українською армією і його поява у складі ЗС України цілком вкладається у рамки загального процесу вдосконалення системи управління, відзначили у Міноборони.

Цей новий елемент у системі управління ЗС України має унікальні тактичні та технічні характеристики.

Так, наприклад, для забезпечення надійного і сталого зв’язку, що є основою всієї системи управління, між Львовом та Києвом необхідно розгорнути 12-15 радіорелейних станцій. У той же час застосування повітряного пункту управління, як свідчать розрахунки та результати практичних випробувань, дозволяє вирішити це завдання швидше, надійніше та якісніше - достатньо забезпечити баражування цього літака у визначеній зоні повітряного простору.

До того ж, виконання завдання із забезпечення на цьому напрямку стійкого і якісного зв’язку у такому випадку можна виконати значно меншою кількістю особового складу, підкреслили в Міноборони.

У повітряному пункті управління на базі літака Ан-26 є салон оперативного складу з автоматизованими робочими місцями, сучасною комп’ютерно-електронною системою відображення інформації та обладнанням сполучення з іншими автоматизованими системами управління, які використовуються у ЗС України.

Крім того, пункт управління оснащений потужним вузлом зв’язку, який забезпечує усі види зв’язку з абонентами, включно з електронним, а також відповідає стандартам щодо перешкодозахищеності та нормам радіоелектронної протидії.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Справедливість без сили і сила без справедливості - обидві потворні”
Жозеф Жубер

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.