Аратта - На головну

14 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


“Борці з тютюнопалінням” вирішили інвестувати тютюнову галузь сусідніх країн та національну організовану злочинність

Влада 3939 переглядів

Опубліковано - 12.09.2012 10:54 | Всі новини | Версія для друку

“Борці з тютюнопалінням” вирішили інвестувати тютюнову галузь сусідніх країн та національну організовану злочинність
“Борці з тютюнопалінням” вирішили інвестувати тютюнову галузь сусідніх країн та національну організовану злочинність
У Верховній Раді з’явився законопроект, яким пропонується з 1 січня 2013 ввести мінімальну роздрібну ціну (МРЦ) на тютюнові вироби на рівні 10 грн за пачку сигарет як з фільтром, так і без нього.

За порушення даної норми автори пропонують штраф у розмірі 100% вартості отриманої партії товару, виходячи з МРЦ, але не менше 1 тис. грн. Щорічно мінімальний показник планується переглядати з 1 березня, пише "Комерсант-Україна".

Запровадження МРЦ підвищить вартість дешевих сигарет у два-три рази і зробить їх менш доступними, вважають автори законопроекту (найдешевші цигарки з фільтром зараз коштують 5,75 грн, без фільтру - 3 грн).

Ця ініціатива дасть можливість збільшити відрахування в бюджет від акцизу на 2,6-2,8 грн - до 4,3 грн з кожної пачки. З урахуванням цього, а також ПДВ, додатково бюджет може отримати 2,2 млрд грн.

Варто зазначити, що вже зараз в Україні найвищі акцизи на тютюнову продукцію серед країн СНД. А найдешевші цигарки в сусідній Білорусі коштують не дорожче 2,6 грн, в Молдові - 3,4 грн, у Росії - 5 грн.

Від “Аратти”: законопроект від "ідейних борців з тютюнопалінням" ілюструє суспільсву, щонаменше, низький рівень їхньої компетентності. Бо загальновідомо, що штучне завищення цін нв внутрішньому ринку однієї держави породжує: скорочення виробництва цього товару і зниження його якості; зменшення надходжень у бюджет; скорочення робочих місць; відповідне зменшення легальних продаж. Оскільки порожнечі на ринку не буває, відповідно зростають мотивації до злочинного промислу, а саме: контрабанда товару із сусідніх країн; корупцію державних чиновників правоохоронних органів і правосуддя; виробництво контрафактного товару тощо. У пыдсумку державний бюджет втрачає мільярдні надходження, які "перетікають" у кишені кримінальних паханів.

Отже, як бачимо "благими намірами" дорога вистелена до збагачення когось з недоторканих, який й замовив черговий лохотрон на тему "здоров’я нації".

Ну як тут не згадати анекдот про мавпу з гранатою... Питання тільки в тому, хто мавпа: той, хто таких депутатів обирає чи депутати, які так і не зрозуміли, що творять?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи не виживе той народ, котрий сприймає свою історію очима сусідів”
Фрідріх Ніцше

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.