Аратта - На головну

2 січня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна обрала не найкращий спосіб вирішення економічних проблем

Економіка 5153 перегляди

Опубліковано - 26.09.2012 17:42 | Всі новини | Версія для друку

Україна обрала не найкращий спосіб вирішення економічних проблем
Україна обрала не найкращий спосіб вирішення економічних проблем
Намір України підняти ставки імпортних мит на більш ніж 350 товарів не сприятимуть довгостроковому розвитку економіки держави.

Таку думку висловила заступник директора Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Вероніка Мовчан у ефірі "Ера-FM".

"Ми вважаємо, що така ідея підвищення захисту для економіки України є не найкращим способом вирішення економічних проблем. Підвищення протекціонізму зазвичай не сприяє довгостроковому розвитку країни", - сказала вона.

Експерт зауважила, що інформація про підняття Україною мит надходить різна.

"З одного боку, в травні був ініційований законопроект щодо підвищення кількості мит до рівня, зв’язаного рівня у Світовій організації торгівлі. Там лише кілька мит перевищують цей рівень. На наш погляд, це не є адекватним вирішенням проблеми платіжного балансу. Інше, що чуємо: Україна ініціювала перегляд багатьох мит, перегляд зв’язаних ставок", - зазначила Мовчан.

Як повідомлялося раніше, Україна повідомила 156 членам СОТ про намір підняти ставки мит на більш ніж 350 товарів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Відберіть у народу все, і все він може повернути, але відберіть мову, і він ніколи її більше не створить... Нову батьківщину може створити народ, але мову - ніколи; вмерла мова в устах народу - вмер і народ...”
Костянтин Ушинський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.