Аратта - На головну

2 січня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Життя після виборів. Чи втримається гривня?

Економіка 5154 перегляди

Опубліковано - 10.10.2012 10:26 | Всі новини | Версія для друку

Життя після виборів. Чи втримається гривня?
Життя після виборів. Чи втримається гривня?
Українській валюті загрожує девальвація, вважає екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник.

Під час прес-конференції у Луцьку Пинзеник назвав декілька причин ймовірної нестабільності української валюти і особливу увагу звернув на борги країни.

За словами екс-міністра, на цей час Україна загалом заборгувала 129 мільярдів доларів. Із них 60 мільярдів треба виплатити протягом року. У держави є резерви – 29,3 мільярда доларів, проте їх не можна використати на покриття заборгованості. Адже без грошових резервів неможливо керувати ситуацією в економіці. Отже, у влади залишається єдиний вихід: позичити цих 60 мільярдів доларів для оплати боргу.

«Чи легко країні позичити 60 мільярдів доларів? Не треба бути економістом, щоб зрозуміти, що це гра в рулетку: пощастить – не пощастить», – говорить Віктор Пинзеник.

Він зазначив, що така ситуація в Україні триває вже три роки. Попередні роки Україні ще вдавалося позичити гроші, а цього року – невідомо. Підтвердженням цього є прихована девальвація національної валюти: в серпні минулого року золотовалютні запаси НБУ становили 38,5 мільярда доларів, а зараз – 29,3 мільярди.

«Ніхто не може вгадати – нам позичать 60 мільярдів, 40, 30 чи нічого не позичать. А від цього залежить і обмінний курс. А вгадати це ніхто не може, бо це залежить не тільки від наших бажань, це ще й бажання того, хто позичає. А бажань нема», – заявив Пинзеник.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.