Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Більшість українців не збираються на Майдані відстояти своє право вибору

Громадська думка 7407 переглядів

Опубліковано - 12.10.2012 16:38 | Всі новини | Версія для друку

Більшість українців не збираються на Майдані відстояти своє право вибору
Більшість українців не збираються на Майдані відстояти своє право вибору
70,9% опитаних фондом “Демініціативи” і КМІС не готові вийти на вулицю із протестом, якщо будуть впевнені, що результати виборів Верховної Ради сфальсифіковані.

Про це свідчать результати опитування.

При цьому 17,5% опитаних готові вийти на вулицю з протестом проти таких результатів виборів, а 11,6% - складно відповісти.

При цьому серед виборців "Свободи" вийти на вулицю з протестами проти фальсифікації виборів готові 36%, серед виборців партії "Батьківщина" - 31% а серед виборців Партії регіонів тільки 11%.

Також респондентам було поставлено питання, що для них буде доказом того, що вибори сфальсифіковані.

При цьому можна було дати кілька відповідей.

Для 21,2% найбільшим доказом фальсифікації буде те, що вони особисто побачать багато порушень під час виборчої кампанії, для 20,2% - ніякі докази не потрібні, оскільки вони й так знають, що вибори будуть сфальсифіковані, для 18,1% доказом фальсифікації стане порушення, яке вони особисто побачать на виборчих дільницях у день голосування.

Для 15,3% - якщо результати виборів не визнають міжнародні спостерігачі, 14,3% - якщо занадто довго будуть рахуватися голоси після виборів, 12,3% - якщо про фальсифікації скажуть політики, яким вони довіряють, 6,2% - якщо не переможе партія, за яку вони проголосували.

5,1% упевнені в тому, що результати в кожному разі не будуть чесними, якщо у виборах не братимуть участі колишній прем’єр Юлія Тимошенко й колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Крім того, 48,3%, відповідаючи на запитання, чи допоможуть, на їхню думку, вибори Ради покращити ситуацію в Україні, висловили впевненість у тому, що вибори нічого не змінять, 28,8% вважають, що вибори дозволять покращити ситуацію, 7,2% вважають, що вибори тільки погіршать ситуацію, а 15,7% не змогли відповісти.

Опитування проводилося з 18 вересня по 4 жовтня в 111 населених пунктах усіх областей України, усього було опитано 2 043 респондентів, похибка вибірки - 2,2%.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо народ позбавити його історії, то через покоління він перетвориться на натовп, а ще через покоління ним можна буде управляти ”
Йозеф Геббельс

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.