Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українці найбільше скаржаться на корупцію, дискримінацію та катування

Громадська думка 7334 перегляди

Опубліковано - 22.10.2012 21:12 | Всі новини | Версія для друку

Українці найбільше скаржаться на корупцію, дискримінацію та катування
Українці найбільше скаржаться на корупцію, дискримінацію та катування
За результатами проведеного опитування в межах кампанії “Права людини в Україні: твій голос важливий”, українці найбільше скаржаться на корупцію, дискримінацію та катування.

Про це повідомляє Українська гельсінська спілка.

Як показало дослідження, практично кожен українець протягом останніх чотирьох років зіштовхнувся з порушенням своїх прав – так заявили 59,6% опитаних на вулиці та 75,4% респондентів в інтернеті.

Найбільшим порушенням своїх прав учасники вуличного опитування вважають «низькі соціальні виплати – пенсії, соціальні допомоги тощо» (22,5%), «корупцію» (13,4%), «погане медичне обслуговування» (10,7%).

Щодо інтернет-користувачів, то вони виділили відсутність права на справедливий суд як найбільше порушення прав людини. На другому місці за частотою згадування – «корупція», «відсутність чи обмеження свободи слова» та «наша влада – порушення прав».

Крім того, учасники опитування вважають, що держава не захищає їх від дискримінації за різними ознаками (інвалідність, вік, соціальний статус тощо), а також від катувань в міліції.

Опитування відбувалося одночасно в інтернеті: на сторінці Центру інформації про права людини, у соціальних мережах, а також на вулицях шести міст України – в Києві, Львові, Херсоні, Сімферополі, Сумах та Луганську. Участь в опитуванні взяли близько чотирьох тисяч осіб.

Результати дослідження будуть передані країнам-учасницям ООН, які 24 жовтня в Женеві під час Універсального періодичного огляду оцінюватимуть, як Україна дотримується прав людини.

Як повідомлялося раніше, 25 червня Рада Міністрів закордонних справ ЄС ухвалила Стратегічні рамки з прав людини та демократії, а також План дій щодо їхньої практичної реалізації. На початку червня Високий представник ЄС Кетрін Ештон в Європарламенті заявила, що вперше призначить «тематичного» спеціального представника з прав людини.

Нагадаємо, у звіті Freedom House про стан демократії в країнах, які здійснюють перехід до демократії, вказано, що ВікторЯнукович «путінізує» Україну.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.