Аратта - На головну

10 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Тиск на українських журналістів посилюється

За право людини 5767 переглядів

Опубліковано - 26.10.2012 11:53 | Всі новини | Версія для друку

Тиск на українських журналістів посилюється
Тиск на українських журналістів посилюється
Організація «Репортери без кордонів» констатує, що перед виборами до Верховної Ради критичні до влади журналісти дедалі більше потерпають від тиску та насильства.

Перед парламентськими виборами в Україні, що відбудуться 28 жовтня, критично налаштовані журналісти дедалі більше мають справу з насильством і тиском.

Про це йдеться у звіті міжнародної організації «Репортери без кордонів». Загалом за останні три місяці шестеро українських журналістів стали жертвами тяжких злочинів, заявила організація у четвер, 25 жовтня, у Берліні.

Щонайменше 25-тьом репортерам частково з застосуванням сили перешкоджали працювати. Для країни, яка у січні має перебрати на себе головування в Організації з безпеки та співробітництва в Європі, це ганебно, зазначається в заяві.

«Українська влада має потурбуватися про створення умов, за яких журналісти могли критично повідомляти, не побоюючись насильства», - вимагають «Репортери без кордонів». Злочини, скоєні проти журналістів в Україні, дуже рідко розслідуються. У рейтингу свободи слова, складеному «Репортерами без кордонів» Україна посідає 116-ту сходинку зі 179.

Небезпечні для життя теми

Особливо небезпечно під час виборчої кампанії повідомляти про екологічні проблеми та корупцію в земельній сфері. У серпні внаслідок брутального нападу загинув активіст-еколог і видавець газети «Еко Безпека» Володимир Гончаренко. Правоохоронці не виключають, що напад на журналіста було скоєно у зв’язку з його професійною діяльністю. Він досліджував забруднення Дніпра, а за п’ять днів до нападу повідомив про нелегальне звалище хімічних та радіоактивних відходів.

У редакціях українських ЗМІ дедалі сильніше відчувається тиск, констатують в організації. Чимало відомих журналістів через це покинули свою роботу. Великі проблеми має, зокрема, і телеканал TVi, «один з небагатьох телеканалів, що повідомляє критичну інформацію про Президента Януковича», йдеться в заяві «Репортерів без кордонів».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили один одного!”
Біблія

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.