Аратта - На головну

10 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Стабільність досягнуто. НБУ ввів обов’язковий продаж валютних переказів громадян

Економіка 5969 переглядів

Опубліковано - 19.11.2012 12:41 | Всі новини | Версія для друку

Стабільність досягнуто. НБУ ввів обов’язковий продаж валютних переказів громадян
Стабільність досягнуто. НБУ ввів обов’язковий продаж валютних переказів громадян
Національний банк ввів обов’язковий продаж переказів фізособам з-за кордону в іноземній валюті на суму понад 150 тис. гривень на місяць.

Про це йдеться в постанові НБУ 476 від 16 листопада 2012 року, зареєстрованій в Мін’юсті.

«Встановити терміном на шість місяців вимоги щодо обов’язкового продажу на міжбанківському валютному ринку України надходжень з-за кордону в інвалюті на користь фізосіб (резидентів і нерезидентів) в сумі, яка дорівнює або перевищує в еквіваленті 150 тис. гривень на місяць», - йдеться в постанові.

Вимога щодо обов’язкового продажу поширюється на надходження в інвалюті 1-ї групи класифікатора інвалют та банківських металів, затвердженого постановою НБУ 34 від 4 лютого 1998 року (в редакції постанови 378 від 2 жовтня 2002 року) і в російських рублях.

Регулятор ухвалив, що комерційний банк зобов’язаний попередньо зараховувати кошти, які надходять з-за кордону, на окремий аналітичний рахунок балансового рахунку 2909 «інша кредиторська заборгованість за операціями з клієнтами банку» і продавати інвалюту без доручення клієнта не пізніше, ніж на наступний робочий день після зарахування перекладу на аналітичний рахунок.

Кошти в гривні зараховуються клієнту на рахунок не пізніше наступного робочого дня після продажу інвалюти.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.