Аратта - На головну

15 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки “покращення”. Щоб закрити фінансовий рік в освітній сфері не вистачає понад 5 млрд грн

Добробут 5225 переглядів

Опубліковано - 19.11.2012 21:16 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки “покращення”. Щоб закрити фінансовий рік в освітній сфері не вистачає понад 5 млрд грн
Хроніки “покращення”. Щоб закрити фінансовий рік в освітній сфері не вистачає понад 5 млрд грн
За даними профспілки освіти та науки України, щоб закрити фінансовий рік в освітній сфері не вистачає понад 5 мільярдів гривень. Це гроші, якими мають виплатити зарплати та стипендій і оплатити комунальні платежі.

Де уряд візьме гроші на зарплати бюджетникам в останній місяць року, поки незрозуміло.

Про це на прес-конференції розповів Сергій Романюк, заступник голови профспілки освіти та науки України.
Затримки у виплатах заробітної плати в бюджетній сфері тривають уже три-чотири місяці.

Профспілки рекомендують переглянути закон про цьогорічний державний бюджет та перерозподілити кошти з інших сфер.

"Якщо Верховна Рада не перегляне зміни до державного бюджету на 2012 рік, то виникне заборгованість по зарплаті вже в 2013 році. Ситуація така - кожен фінансовий рік закінчується 31 грудня поточного року. Всі кошти, які вам виплатять у січні, будуть уже за рахунок 2013 року. Відповідно, якщо грудневу зарплату затримають і дадуть у січні, то не буде вистачати зарплати у наступному році, бо її забрали та закинули за 2012 рік. Якщо говорити тільки про зарплату освітян, то не вистачає 2,4 мільярди гривень. Працівник освіти не зможе якісно надавати свої послуги, якщо не буде отримувати гроші. Така ж ситуація в інших галузях. У медицині, наприклад, не вистачає 2 мільярди гривень", - пояснив експерт.

Найдовше зарплати на сьогодні затримують у столиці. Бюджетникам виплати затримали на 5 днів. Офіційною версією називають проблеми "в оформленні позички".
"Усього в Києві працює 63 тисячі освітян. На 14 листопада 50% з них ще не отримали зарплати. У нас виплачено 70 мільйонів, і заборгованість є приблизно така сама", - каже Олександр Яцунь, голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України.

10 грудня відбудеться з’їзд лідерів профспілок бюджетної сфери у столиці. На нього запросили прем’єр-міністра Миколу Азарова, профільних міністрів та представників європейських профспілок.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.