Аратта - На головну

6 липня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Європейські цінності. Суд зобов’язав туркеню, що 30 років проживає в Німеччині і не знає німецьку, пройти гуманітарні курси

Світ навколо нас 4860 переглядів

Опубліковано - 27.11.2012 16:14 | Всі новини | Версія для друку

Європейські цінності. Суд зобов’язав туркеню, що 30 років проживає в Німеччині і не знає німецьку, пройти гуманітарні курси
Європейські цінності. Суд зобов’язав туркеню, що 30 років проживає в Німеччині і не знає німецьку, пройти гуманітарні курси
Адміністративний суд у Карлсруе зобов’язав 61-річну туркеню, яка вже 30 років живе в Німеччині і не говорить мовою цієї країни, пройти курси німецької.

Суд оприлюднив своє рішення в понеділок, 26 листопада. Рішення суду підтвердило вимогу відомства у справах іммігрантів, яке намагалося змусити жінку закінчити інтеграційні курси. Чоловік туркені є власником невеликого магазину. Сім’я виростила в Німеччині шістьох дітей, які отримали німецьке громадянство.

На суді жінка підкреслювала, що всі її діти добре освічені і платять податки в німецьку казну. Своє незнання німецької вона пояснювала тим, що взагалі безграмотна.

Однак адміністративний суд не порахував її аргументи досить переконливими і вирішив, що держава і суспільство зацікавлені в інтеграції іноземців, що приїжджають жити в країну. Для цього іммігранти повинні "вміти порозумітися німецькою мовою хоча б на найпростішому рівні".

Жінка залишилася незадоволена вердиктом суду і подала апеляцію у вищий адміністративний суд Баден-Вюртемберга в Мангеймі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи не виживе той народ, який сприймає трактування своєї історії очима сусіда”
Фрідріх Ніцше

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.