Аратта - На головну

18 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- одна з найвідоміших у світі різдвяних пісень - це «Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells. На Youtube різні виконання «Щедрика» набирають мільйони переглядів...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна залежить від російського газу на 35 відсотків

Економіка 7180 переглядів

Опубліковано - 15.01.2007 21:08 | Всі новини | Версія для друку

Україна залежить від російського газу на 35 відсотків
Україна залежить від російського газу на 35 відсотків
Литва, Латвія, Естонія, Грузія і Молдова залежать від російського газу на 100 відсотків, Білорусь - на 99, Україна - на 35. Такі дані про залежність країн Європи від російського газу опублікувала дослідницька служба Конгресу США.

У цьому документі зазначається, що Росія є найбільшим у світі експортером газу, і багато держав повністю або значною мірою залежать від російських постачань.

Зокрема, в 2006 році російський газ забезпечував 99 відсотків потреб Словаччини і Болгарії, 98% - Фінляндії, 82% - Греції, 77% - Чехії, 69% - Австрії, 65% - Туреччини, 64% - Угорщини, 52% - Словенії, 43% - Польщі, 39% - Німеччини, 31% - Італії, 24% - Франції, 22% - Румунії і 6% - Нідерландів.

Америкаські фахівці з дослідницької служби Конгресу також зауважують, що тимчасове припинення постачань газу Україні і Молдові минулого року погіршило репутацію Росії як надійного постачальника та змусило багато пострадянських держав і європейських країн шукати нові джерела енергії, повідомляє "Washington ProFile".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.