Аратта - На головну

17 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Голова КМДА написав заяву про відставку?

Регіональні новини Регіон: м.Київ 7692 перегляди

Опубліковано - 17.12.2012 19:26 | Всі новини | Версія для друку

Голова КМДА написав заяву про відставку?
Голова КМДА написав заяву про відставку?
Після виборів голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов написав заяву про звільнення за власним бажанням.

Про це заявив Коментарям народний депутат від Батьківщини Андрій Павловський.

Депутат заявив, Попов нібито йде у відставку через провальні результати виборів для Партії регіонів у Києві.

"Ми знаємо, що відразу після парламентських виборів Попов написав заяву про звільнення за власним бажанням і хоче повернутися на посаду міністра ЖКГ. Це йому ближче і зрозуміліше, ніж робота з киянами", - зазначив Павловський.

"Совість у нього є, тим більше він бачить, що він чужий для Києва. Попов так і не заслужив поваги киян, вони його сприймають як чужинця, як наглядача від" донецьких ". Він чужорідне тіло у київській системі державного управління", - додав депутат.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Регіональні новини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.