Аратта - На головну

24 грудня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Опозиційні сили не допустять ратифікації документів про приєднання до Митного союзу

Політика 5767 переглядів

Опубліковано - 30.12.2012 19:16 | Всі новини | Версія для друку

Опозиційні сили не допустять ратифікації документів про приєднання до Митного союзу
Опозиційні сили не допустять ратифікації документів про приєднання до Митного союзу
Україна повинна рухатися у напрямку євроінтеграції, як це прописано законом «Про основи зовнішньої політики», а бажання влади втягнути країну до Митного союзу суперечить національним інтересам України.

Про це в ефірі телеканалу «Ера» заявив народний депутат фракції «УДАР» Ростислав Павленко, повідомила прес-служба партії..

«Парламент повинен не допустити різкої зміни зовнішньополітичного курсу країни. У законі, ухваленому парламентом минулого скликання, чітко записано, що вибором і метою України є європейська інтеграція. Тому приєднання до Митного союзу суперечить національному законодавству. Опозиційні сили робитиму усе для того, щоб не допустити ратифікації документів про інтеграцію до Митного союзу», - наголосив Павленко.

Народний депутат нагадав, що у лютому 2013 року відбудеться саміт Україна-ЄС, на якому обговорюватиметься підписання угоди про асоціацію, яка є частиною Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом. «Дуже багато залежатиме від того, наскільки серйозно українська влада поставиться до тих питань, які є у Європейського Союзу до України. Це питання відмови від вибіркового правосуддя, зміна виборчого законодавства і розслідування порушень під час виборів та питання здійснення реформ, чого також вимагають від влади і опозиційні сили у парламенті», - підкреслив Павленко.

Депутат від «УДАРу» зазначив, що до лютого у країни є шанс почати зміни у цьому напрямку і ініціювати їх як у виконавчій владі, так і в парламенті. «Якщо це відбудеться, можна говорити про те, що у лютому будуть зроблені політичні кроки, які наблизять Україну та ЄС до підписання угоди», - зазначив Павленко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Скільки рабів, стільки ворогів”
Сенека

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.