Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки “покращення”. Уряд “покращив” роботу інтернет-магазинів

Добробут 5192 перегляди

Опубліковано - 10.01.2013 18:35 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки “покращення”. Уряд “покращив” роботу інтернет-магазинів
Хроніки “покращення”. Уряд “покращив” роботу інтернет-магазинів
Мінекономрозвитку надало роз’яснення щодо роботи інтернет-магазинів, з якого випливає, що підприємці, які працюють через Мережу, повинні укладати зі споживачами договори купівлі-продажу.

Як пояснили у відомстві, зазначені правила затверджені відповідно до Закону "Про захист прав споживачів", яким передбачено укладення договору на відстані.

"Договір, укладений на відстані, - договір, укладений продавцем зі споживачем за допомогою засобів дистанційного зв’язку, до яких, зокрема, відноситься і мережа інтернет", - йдеться у листі.

Варто зазначити, що вимоги правил продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями, були затверджені наказом Мінекономіки ще у 2007 році. Проте досі в законодавстві немає терміну "інтернет-магазин", що створювало певну колізію.

Тепер же суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівлю за допомогою мережі інтернет, повинні керуватися вимогами зазначених правил і роз’ясненнями міністерства.

Від “Аратти”: як відомо, торгівля через інтернет - транснаціональна. Тобто, за допомогою платіжної картки громадянин України може придбати товар у магазині на території будь-якої держави: США, Китаю чи, наприклад, Росії або Грузії.

З іншого боку, громадянин США, Росії, Китаю, чи Бразилії тощо, може так само придбати товар в українській інтернет-мережі.

Отже, як бути з договором купівлі-продажу, який нині є обов’язковим для продавця? Чи може продавець примусити покупця із іншої держави укладати договір, юрисдикція якого не розповсюджується на територію іншої держави? А може у такий спосіб проФФесіонали Азарова намагаються перекрити громадянам України гарантоване Конституцією право вільного вибору товару чи послуги? Чи може у такий спосіб урядовці "здійснюють" задекларовану політику протекціонізму вітчизняних виробників послуг на зовнішніх ринках, унеможливлюючи їхню діяльність за межами держави?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той не вартий пошани”
Максим Рильський

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.