Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна для людей. Реальне покращення є

Добробут 4949 переглядів

Опубліковано - 11.01.2013 13:16 | Всі новини | Версія для друку

Україна для людей. Реальне покращення є
Україна для людей. Реальне покращення є
При Прездентові Януковичі медцентр ДУСі почав витрачати увдічі більше державних коштів, ніж при Ющенкові.

ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами за президентства Віктора Януковича проводить державні закупівлі на 42 млн грн в середньому на рік, тоді як при президенті Вікторі Ющенку - близько 20 млн грн на рік.

Як повідомляється у «Віснику державних закупівель», 19-20 грудня за результатами тендерів медичний центр ДУС уклав низку угод на придбання медичного устаткування на 2,01 млн грн.

Придбано ендоскопічну систему в комплекті за 0,13 млн грн, електрокоагулятор за 52 тис грн мобільну рентгенівську установку GMM за 0,36 млн грн та інше обладнання.

З врахуванням цих закупівель медичний центр ДУС з 2010 року провів тендери на 126,70 млн грн, або 42 млн грн в середньому на рік президентства Віктора Януковича.

До цього в 2008-2009 роках установа провела тендери на 39,64 млн грн, або близько 20 млн грн на рік президентства Віктора Ющенка.

Нагадаємо, навесні 2012 року Держуправління справами закупило малину по 670 гривень за кілограм.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія має свою правду, легенда - свою”
Віктор Гюго

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.