Аратта - На головну

12 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На Марсі колись текла річка завширшки понад 6 кілометрів

У світі науки 6422 перегляди

Опубліковано - 21.01.2013 11:56 | Всі новини | Версія для друку

На Марсі колись текла річка завширшки понад 6 кілометрів
На Марсі колись текла річка завширшки понад 6 кілометрів
Космічний апарат Mars Express виявив на Марсі сухе русло, яким, вочевидь, колись струменіла величезна марсіанська річка.

"Схожа на річку структура" має глибину в 300 метрів, простягається на 1500 кілометрів та в деяких місцях має ширину в понад 6 кілометрів.

Вражаючі фотографії оприлюднила Європейська космічна агенція, пише The Daily Mail.

Канал із крутими берегами проліг через гірський район Землі Прометея, а далі через басейн Еллада.

За словами експертів, ці фото демонструють "вражаючу подібність до морфології тих ділянок Землі, яких торкнулася зледеніння".

На думку вчених, структури, які можна бачити на знімках, утворилися внаслідок руху поверхнею планети мас сміття та льоду під час Амазонського періоду. Вода ж могла бігти цим руслом у Гесперійський період, який завершився 3,5-1,8 мільярдів років тому.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.