Аратта - На головну

13 липня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Спікергейт. Калетник впевнений, що Рибак має підтримку нардепівських мас

Влада 3912 переглядів

Опубліковано - 1.02.2013 11:39 | Всі новини | Версія для друку

Спікергейт. Калетник впевнений, що Рибак має підтримку нардепівських мас
Спікергейт. Калетник впевнений, що Рибак має підтримку нардепівських мас
Перший заступник голови Верховної Ради Ігор Калєтнік сумнівається, що ініціатива відставки спікера Володимира Рибака матиме підтримку депутатів.

Такий коментар надіслала його прес-служба.

"150 підписів – це та кількість голосів, яка дозволяє ініціювати відкликання голови Верховної Ради. Але для того, щоб почати розгляд цього питання у сесійній залі, необхідна підтримка більшості у 226 голосів. Я впевнений, що "Батьківщина", "Удар" та "Свобода" не зможуть знайти їх у сесійній залі", - заявив Калєтнік.

Він додав, що порушувати питання про відставку спікера не було підстав.

Рішенням не скликати позачергову сесію парламенту Рибак не порушив жодної норми регламенту, сказав перший віце-спікер.

"У голови Верховної Ради було два взаємовиключних документи. Перший – підписні листи 158 народних депутатів. А з іншої сторони лист народного депутата, в якому він свідчить про те, що 11 парламентарів знаходились в період з 22 по 24 січня за кордоном, і фізично не могли підписати документ про скликання позачергової сесії. І нагадаю, що 7 підписів не підтвердив апарат Верховної Ради", - сказав Калєтнік.

"В рамках регламенту 150 підписів не нараховувалось. Тому це - не те питання, через яке потрібно було б ініціювати відставку", - заявив перший заступник голови парламенту.

Також, за словами Калєтніка, на сьогодні немає підстав для проведення позачергових виборів до Верховної Ради.

"Для того, щоб були позачергові вибори, мають бути підстави. Протягом 30 днів однієї сесії парламент не може розпочати пленарні засідання – тоді Президент може достроково припинити повноваження Верховної Ради. На сьогоднішній день таких підстав немає", - сказав він.

"А бажання деяких політиків – це не підстава", - наголосив Калєтнік.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.