![]() |
Кияни придумали, як платити за квартиру менше |
"Одержавши платіжку, я коректором закреслила суму, відксерила, поставила свої цифри і заплатила набагато менше", - розповіла киянка в інтерв’ю НТН.
У банку, який приймає комунальні платежі запевняють, що коректор можна і не використовувати. Досить взяти чисту банківську квитанцію і, вписавши туди рахунок комунального підприємства, поставити старі цифри.
"Багато хто платять за гарячу, холодну воду, у кого є лічильники, за старими тарифами. І за електроенергію. Багато хто платить тільки за електроенергію", - повідомила Тамара Мазур, завідувач відділення банку.
Тим часом, Анатолій Голубченко, перший заступник міського голова Києва запевняє, що сплата за комунальні послуги подвоюється щодоби.
"За листопад у грудні було проплачено 22 мільйона, на сьогодні 26. Нараховано за листопад 62 мільйони, за грудень - 163. Якщо в понеділок кияни внесли на рахунки 200 тисяч, то вже зараз - більше 4 з половиною мільйонів", - зазначає він.
Напередодні міський глава Києва Леонід Черновецький пообіцяв поступово знижувати тарифи.
"Ми щомісяця будемо знижувати тарифи за всіма видами платежів для киян середнього класу і для людей, які живуть на пенсії і субсидії." - заявив мер.
КМДА з грудня 2006 року підвищила тарифи на ЖКП в 3,4 рази. Пізніше для мешканців старих будинків тарифи були знижено на 32,6-39,3%, а для мешканців інших будинків - на 11%.
Від “Аратти”: Зі свого боку можемо надати маленьку (хоч і не зовсім оригінальну) пораду тим киянам, які мають сканер і принтер, - відсканувати квитанцію за комунальні послуги, за допомогою Photoshop вписати попередні тарифи (використовуючи шрифт Tahoma) і - роздрукувати
