Аратта - На головну

2 квітня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Експертів здивувала Тимошенко і легковірність людей

Політика 11725 переглядів

Опубліковано - 12.05.2006 22:47 | Всі новини | Версія для друку

Найбільшою несподіванкою виборів’2006 стали для експертів їх результати, зокрема те, що до Верховної Ради потрапило всього 5 політичних сил, незважаючи на зменшення прохідного бар’єра.

Такі дані опитування експертів, проведенного фондом "Демініціативи" 6-10 квітня.

Найбільше здивувало експертів (16 відповідей) неподолання виборчого бар’єра Народним Блоком Литвина

Несподіванкою став також високий результат Блоку Юлії Тимошенко та низький результат Блоку "Наша Україна".

Здивувала експертів і неочікувана перемога Леоніда Черновецького на виборах мера Києва (9 експертів).

"Перемога Леоніда Черновецького стала лакмусовим папірцем дійсного стану справ у столиці, в якій є, виходить, дуже багато бідних людей. Це сигнал для влади — революції робляться в столицях", - зазначили експерти.

Для 11 експертів певним "відкриттям" стали самі виборці — як приємним, так і неприємним.
Серед приємних несподіванок експерти назвали соціальну активність виборців, а серед неприємних – їх "легковірність".

Абсолютна більшість експертів дійшла висновку, що вирішальним чинником перемоги партій (блоків) на виборах була наявність відомих авторитетних лідерів (46 голосів). Другим вагомим чинником стали фінансові можливості (26 голосів). Певну роль відіграли також успішна попередня діяльність партії (блоку) та їхніх лідерів, вважають 12 експертів.

Основними позитивними відмінностями парламентських виборів’2006 від парламентських виборів’2002 експерти вважають відсутність централізованого адміністративного ресурсу, наявність свободи мас-медіа, притаманність виборчим перегонам чесного і по-справжньому змагального характеру.

Основну негативну відмінність виборів’2006 експерти вбачають у їх поганій організації – великих чергах на виборчих дільницях, поганій підготовці членів виборчих комісій, незадовільно сформованих списках виборців.

У виборчій кампанії найбільшою вадою експерти вважають те, що виборчі змагання точилися не навколо ідей, а були змаганням особистостей.

Опитування проведене 6–10 квітня серед українських журналістів, політологів і соціологів стосовно їхніх оцінок виборів, а також післявиборної політичної ситуації. Усього було отримано 62 відповіді.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Такого безладу ніде немає. Треба, щоб сюди прийшли піночети й навели порядок. Бо в Україні жити соромно. Країна, де не діють закони. Це не демократія, а суцільна вакханалія. У нас безнадійно втрачений етично-моральний стрижень”
Іван Марчук

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.