Аратта - На головну

13 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Вчені думають над проектом нової МКС, яка б водночас стала міжпланетним космодромом

У світі науки 6569 переглядів

Опубліковано - 18.02.2013 15:28 | Всі новини | Версія для друку

Вчені думають над проектом нової МКС, яка б водночас стала міжпланетним космодромом
Вчені думають над проектом нової МКС, яка б водночас стала міжпланетним космодромом
Держави, які активно займаються розробками у космічній галузі, розглядають можливість будівництва космічної станції за орбітою Місяця, повідомляють російські ЗМІ із посиланням на джерело в ракетно-космічній галузі.

За словами джерела, цей проект може бути задіяний після завершення терміну експлуатації Міжнародної космічної станції. Нову станцію планують зробити відвідуваною.

"Учасниками програми з будівництва Міжнародної космічної станції (МКС) виробляють узгоджену позицію щодо подальшого освоєння космічного простору після завершення експлуатації МКС. На сьогоднішній день найбільшу підтримку знаходить пропозиція зі створення відвідуваної платформи у другій точці Лагранжа", - заявило джерело.

Воно також зазначило, що створення подібної станції поблизу Місяця дозволить мати відправну точку для досліджень Місяця, Марса та інших планет Сонячної системи.

Раніше повідомлялося, що перші населені станції на Місяці, які будуть використовувати наявні на природному супутнику Землі воду та будівельні матеріали, можуть з’явитися вже після 2030 року.

Минулого місяця з’явилася інформація, що дослідники NASA у майбутньому планують захопити астероїд масою 500 тонн, помістити його на навколомісячну орбіту і побудувати там космічну станцію, яка буде служити перевалочним пунктом на маршруті Земля - Марс.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.