Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


США хочуть заборонити досліджувати історію

Світ навколо нас 6991 перегляд

Опубліковано - 24.01.2007 04:16 | Всі новини | Версія для друку

Ця книжка-дослідження Юргена Графа заборонена в Європі ліберастичними колами
Ця книжка-дослідження Юргена Графа заборонена в Європі ліберастичними колами
В вівторок США внесли на розгляд Генеральної асамблеї ООН резолюцію, яка засуджує заперечення Холокосту як історичного факту, передає агентство Reuters.

Резолютивна частина документа вміщує два абзаци. У першому - "безумовно" засуджується будь-яке заперечення Холокосту, у другому міститься заклик до всіх країн-членів ООН беззастережно відкидати часткові чи повні сумніви в цьому історичному факті, так само як і спроби довести, що Холокост є міфом, повідомляє Lenta.ru.

На даний момент резолюцію підтримують 72 країни з 192 членів Генасамблеї, у тому числі всі європейські держави, Ізраїль, Канада, Нова Зеландія й Австралія. Автори тексту сподіваються, що в остаточному підсумку за резолюцію проголосують понад 104 країн - саме таке число держав підтримало подібну резолюцію в листопаді 2004 року.

Очікується, що голосування може відбутися вже найближчої п'ятниці, напередодні Дня пам'яті жертв Холокосту 27 січня. На думку аналітиків, у першу чергу, резолюція спрямована проти Ірану й іранського Президента Махмуда Ахмадінеджада, який привселюдно висловлює сумніви в реальності Холокосту. Як нагадує агентство, у грудні 2006 року в Тегерані пройшла конференція, учасники якої намагалися поставити під сумнів факт знищення шести мільйонів євреїв під час Другої світової війни.

Від "Аратти". Досить дивною (але цілком прогнозованою, враховуючи вплив єврейського лоббі в США), з точки зору здорового глузду та встановлення історичної правди, виглядає позиція США. До вивчення трагедій, подібного масштабу необхідно залучати якомога більше вчених, і бажано неупереджених. Наприклад, видатними дослідниками Голодомору в Україні були абсолютно незаангажовані вчені - Джеймс Мейс, Роберт Конквест, Якоб Сундберг, Морган Вільямс - представники США та Швеції. А заборона на дослідження сумно наводить на думку про чергову спекуляцію історичними фактами заради отримання банального фінансового зиску...
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія народу починається не з писемних згадок про нього, а з тих часів, які історична пам'ять цього народу зберегла””
Юрій Шилов

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.