Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Сила пропаганди. Росіяни вважають, що Путін зробив їх громадянами великої держави

Імперія «Совок» 5065 переглядів

Опубліковано - 28.02.2013 10:03 | Всі новини | Версія для друку

Сила пропаганди. Росіяни вважають, що Путін зробив їх громадянами великої держави
Сила пропаганди. Росіяни вважають, що Путін зробив їх громадянами великої держави
4 березня виповнюється рік з моменту переобрання Владіміра Путіна на третій - після чотирирічної перерви - президентський термін.

Як з’ясували соціологи "Левада-центру", більшість росіян як і раніше вважають, що Путін зробив для країни більше хорошого, ніж поганого. Але при розборі конкретних заслуг в актив йому громадяни записують насамперед повернення Росії "статусу великої держави".

Експерти пояснюють це "дією пропаганди", пише Комерсант.

Як з’ясував "Левада-центр", 47% громадян упевнені, що після переобрання на третій термін Путін виконує свої передвиборчі обіцянки. 36% вважають, що президент цього не робить. Причому в своїй правоті впевнені як з одного, так і з іншого боку по 8% респондентів.

"Люди не дуже чітко пам’ятають, що взагалі обіцяв Путін, тому, відповідаючи на такі питання, вони виходять з того, яке в них до нього ставлення", - пояснив директор "Левада-центру" Лев Гудков.

Як показує опитування, 65% впевнені, що за час свого правління Путін зробив для країни більше хорошого, а 18% - більше поганого. Причому великою заслугою Путіна громадяни вважають те, що він зміг "повернути Росії статус великої шанованої держави" (36% респондентів).

"Це ефект пропаганди. За рамками повсякденних проблем люди покладаються на те, що їм транслює телебачення", - сказав Лев Гудков, зазначивши, що про це досягнення згадують насамперед "люди малозабезпечені, жителі провінції".

Друга за популярністю заслуга Путіна (її називають 28%) - підвищення зарплат, пенсій, допомог.

Але не можна сказати, що громадянам подобається все, що президент робить в економічній і соціальній сфері. Так, на думку 43% громадян, Президенту не вдається "забезпечувати справедливий розподіл доходів в інтересах простих людей", а 36% незадоволені, що він не зміг "повернути простим людям кошти, загублені ними в ході реформ".

Крім того, тільки 11% вважають його заслугою "зміцнення закону та порядку", а 25%, навпаки, дорікають Президентові в тому, що цього порядку так і не вдалося домогтися.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.