Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- одна з найвідоміших у світі різдвяних пісень - це «Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells. На Youtube різні виконання «Щедрика» набирають мільйони переглядів...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Дітей-сиріт використовують для випробувань вакцин і медпрепаратів?

Скандал Регіон: Полтавська область 10171 перегляд

Опубліковано - 11.03.2013 12:26 | Всі новини | Версія для друку

Дітей-сиріт використовують для випробувань вакцин і медпрепаратів?
Дітей-сиріт використовують для випробувань вакцин і медпрепаратів?
У Полтавській області використовують дітей-сиріт для випробувань вакцин і медпрепаратів, що не мають акредитаційного сертифікату.

Про це заявив депутат від "Батьківщини" Валерій Головко, який звернувся із запитом до начальника департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації з вимогою розібратися з цією інформацією.

"Останнім часом в Україні проводяться з численними порушеннями процедури клінічних випробувань медпрепаратів, поданих на реєстрацію, - йдеться у депутатському запиті.

"Кричущим фактом є проведення випробувань із залученням дітей-сиріт, у тому числі після закінчення терміну дії їхнього договору страхування, або без дозволу одного з батьків, а ще страшніше - з порушеннями в частині інформаційної згоди неповнолітніх пацієнтів", - уточнив він.

Головко вважає, що подібні факти спостерігаються в багатьох медичних установах, зокрема, розташованих і на території Полтавської області.

"З’явилися факти проведення клінічних досліджень за участю дітей педіатричним відділенням Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні, зокрема, багатоцентрове клінічне дослідження по встановленню безпеки і переносимості терапії "Дорібаксу" за відсутності акредитаційного сертифікату майже півтора року (з 20.11.2010 по 17.02.2012 рік)", - також сказано в повідомленні Головко.

У зв’язку з цим депутат зажадав від керівника обласного департаменту охорони здоров’я у разі підтвердження даної інформації притягнути до відповідальності винних осіб.

"Дорібакс" є синтетичним антибіотиком широкого спектра дії, застосовується внутрішньовенно.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Люди, які ніколи не оглядалися на предків, не дбатимуть про нащадків”
Едмунд Берк

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.