Аратта - На головну

1 квітня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Вода у Дніпрі підніматиметься до початку травня

Стихія 20627 переглядів

Опубліковано - 12.04.2013 18:08 | Всі новини | Версія для друку

Вода у Дніпрі підніматиметься до початку травня
Вода у Дніпрі підніматиметься до початку травня
Пік паводку в столиці очікують на початку травня. Рівень води у річках сягне максимальної позначки: 720-740 сантиметрів вище норми, повідомляє Гідрометцентр.

«Ми очікуємо максимального рівня – 720-740 см, а це на 2 метри вище поточного рівня», – заявив голова гідрометцентру Микола Кульбіда.

У Карпатському регіоні зростання рівня води відновиться починаючи з кінця дня 12 квітня і буде продовжуватися протягом трьох днів. Причиною нового паводку стане значна кількість опадів, що випаде за цей період.

За словами Кульбіди, за останню добу спостерігається перевищення небезпечних відміток води у річках в місті Червонограді й у Сокальському районі Львівської області, а також у верхівках Прип’яті, нижніх ділянках Стоходу на Волині та в місті Луцьк.

На даний час на території України підтоплені ґрунтовими водами прилеглі території будинків 98 населених пунктів, у Київській, Житомирській, Волинській, Рівненькій і Львівській областях.

За словами керівника відділу Департаменту реагування на надзвичайні ситуації Василя Сніцара, для допомоги населенню з відкачування води задіяли 100 одиниць насосного обладнання. За минулу добу викачали 30 тисяч кубічних метрів води, а за весь час від початку проведення робіт – понад 880 тисяч кубічних метрів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Стихія»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.